הון שלטון ומדיניות הבריאות·כימותרפיה·מיטוכונדריה·סרטן ומניעה

כימותרפיה – עוד אמת התגלתה

קשה! מצאתי לי תפקיד קשה להכלה!

קריאה של מחקרים שמצד אחד מראים כמה שהגוף שלנו גאוני, אבל מהצד השני מראה כמה מדע הפארמה מעוות ולא מבין שום דבר ברפואה אמיתית.

מיטוכונדריה – אברון שקיים בתוך רוב התאים בגופנו ולו 2 תפקידים עיקריים.

  • נשימה תאית – הפקת אנרגיה.
  • אחסון ושמירה על החומר התורשתי (DNA) בשונה מזה הנמצא בגרעין למטרתו הבלעדית של המיטוכונדריון.

רוב המידע הגנטי נמצא בגרעין התא והוא מהווה את המקור העיקרי לתפקוד התא ומקורו מהאם ומהאב.
ה-DNA המיטוכונדרי הוא למטרתו האישית בלבד ומקורו מהאם בלבד. לרשותכם סרטון הדגמה…

כימותרפיה – תרופה ציטוטוקסית שמטרתה הרס התא, במטרה להשמיד תאים סרטניים או עיכוב ההתמיינות שלהם…
הכימותרפיה איננה סלקטיבית לתאי סרטן ולכן תופעות הלוואי כה רבות וקשות מאוד הכוללות ירידה משמעותית באיכות החיים.
בעיה נוספת, שלא כתובה באף אתר רפואי אך הוזכרה כמה פעמים בסדרה המצוינת של eastern medicine – journey through asia, שהסרטן באיזה שהוא שלב מגלה עמידות לכימותרפיה ובכך הופך אותה ללא מועילה ורק מזיקה. זו גם הסיבה שבסך הכל אצל 3% משורדי הכימותרפיה הסרטן לא חוזר. אצל כל השאר הוא חוזר והכימותרפיה כבר לא מועילה יותר.בלינק הבא ריכזתי את כל הפרקים ביחד בזמנכם הפנוי שווה צפיה…

הנתון הזה מקבל אישור במחקר החדש מדצמבר 2019, שפורסם בג'ורנל הרפואי Nature Metabolism. מנגנון חדש התגלה במיטוכונדריה… המיטוכונדריה מתפקדת כקו הגנה ראשון בזיהוי סטרס של DNA, כלומר כאשר ישנו איום על התא. לדוגמה וירוס שעלול לפגוע ב-DNA, הדבר יגרום לשחרור חלבון מיוחד בשם אינטרפרון (ISGsׂׂ) והוא מאותת לתא שיש יתכנות לפגיעה ומפעיל את מערכת החיסון כנגד הוירוס. ועכשיו מסתבר להם שאותו מנגנון מופעל גם במקרה של כימותרפיה! וזה מה שגורם לעמידות…

Mitochondria are acting as a first line of defense in sensing DNA stress. The mitochondria tell the rest of the cell, 'Hey, I'm under attack, you better protect yourself

המדע המעוות שוב יפעל כנגד הגוף יחפש ויטפל ב"אשם" שכל תפקידו הוא למנוע נזק ל-DNA של התא ולתקן אותו.

It says to me that if you can prevent damage to mitochondrial DNA or its release during cancertreatment, you might prevent this form of chemotherapy resistance.
The group is planning future studies on exactly how mtDNA is damaged and released and which DNA repair pathways are activated by the ISGs in the cell's nucleus to ward off damage.

אז נכון שזה מפריע לכימותרפיה, אבל זה גם נכון שכימותרפיה היא נוגדת כל דבר טבעי! ואם התא מגיב כלפיה כאילו היא מזהם אז הגיע הזמן שגם ברפואה יבינו שזה לא הכיוון!

אם הגוף מייצר חומר כדי לשמור עליו ואנחנו ניתן תרופה שמעכבת את אותו חומר. אז אולי זה יעזור לתא שבאיבר הזה, אבל זה יפגע ביכולת ההגנה של התא באיבר ההוא!!! קרי תופעות לוואי!!!

מדע מעוות פארמה!

מחקר מינואר 21 פורסם בג'ורנל Cell גילה כי תאים סרטניים נכנסים למנגנון הישרדות אבולוציוני עתיק, כדי לשרוד את הסביבה הקשה שנוצרת על ידי כימותרפיה או גורמים ממוקדים אחרים.
הגידול מתנהג כמו אורגניזם שלם, מסוגל להיכנס למצב של חלוקה איטית, לחסוך באנרגיה כדי לעזור לו לשרוד. הגידול "נעזר" בתוכנית הישרדות עוברית המשמשת יותר מ 100 מינים של יונקים בכדי לשמור על עובריהם בטוחים בגופם בתקופות סביבתיות קיצוניות, כגון טמפרטורות גבוהות או נמוכות. או חוסר אוכל. כאשר התנאים משתפרים או חוזרים למצב נורמטיבי, ההתרבות הטבעית חוזרת כאילו כלום לא קרה. זה מסביר גם כן את תופעת העמידות לטיפול הכימותרפי והחזרה של הגידול אחרי הפסקתו.

Similar to embryos, cancer cells in the slow-dividing state require activation of the cellular process called autophagy, meaning "self-devouring". This is a process in which the cell "devours" or destroys its own proteins or other cellular components to survive in the absence of other nutrients.
https://www.uhn.ca/corporate/News/PressReleases/Pages/Cancer_cells_hibernate_like_bears_to_evade_harsh_chemotherapy.aspx

גידול סרטני הוא דבר מורכב והטיפול בו אמור להיות מורכב גם כן. לא ייתכן שכל האסטרטגיה תהיה למנוע את אותו תהליך השרדותי טבעי, כי זה אומר שהוא לא יהיה קיים גם בתרחישים הישרדותיים אחרים = פגיעה!

מוזמנים להזין דוא"ל למטה כדי להתעדכן ראשונים

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s