סרטן ומניעה·רפואה טבעית·רפואה סינית·תזונה מבוססת צומח - טבעונות

Ty and Charlene Bollinger, the founders of “The Truth About Cancer"

Ty and Charlene Bollinger זוג חוקרי בריאות טבעית מסקרים בשנים האחרונות מגוון גדול של רופאים המדברים על פתרונות שמוגדרים אלטרנטיביים. אולם גם לדעתי הם הפתרונות הנכונים. פתרונות שהולכים עם הטבע ולא כנגד הטבע, למחלות שמוגדרות גם חשוכות מרפא.

מי שחושב שהם קונספירטורים כי אינם מאמינים לרפואה הקונבנציונלית וכי מדברים כנגד חיסונים, הקרנות וכימותרפיה כגורמי תחלואה, כמובן שיכול לעבור לאתרים של משרדי הבריאות העולמיים. כל אחד חופשי לבחור במה שנראה לו נכון.
לאלה שבכם שכן מחפשים פתרונות אחרים למחלות קשות כמו סרטן, יש בתחקירים שלהם המון מידע מפיהם של רופאים (MD) שחושבים קצת אחרת מהקונבנציה ובעלי הצלחות רבות.
הסדרה שאני מצרף כאן (7 פרקים) יכולה לתת המון תקווה.
אני אמנם מביא לכם תקציר, אבל לשמוע ולראות זה הבדל גדול. כל סרט שעה וחצי, כל סרט מסקר רופאים אחרים במדינות אחרות ונותן תקווה ועוד אפשרויות.

דבר נוסף שחשוב לי לציין. הסרטונים אמורים להיות חלק מהתמיכה שלנו למסע שהם עושים עבורנו… הלינקים המצורפים כאן אמנם פתוחים לצפיה, אבל במקור הרעיון שלהם הוא גם גיוס כספים כדי לתת עוד ראיונות עתידיים והסרטונים המקוריים נפתחים רק בזמנים שהם מפרסמים.
אז מי שיכול לפרגן להם מוזמן

פרק ראשון – יפן

ביפן אין מגבלה להשתמש ברפואה צמחית אוריינטלית בבתי חולים וגם מתן של ויטמין סי בעירוי במקרים של סרטן מאוד נפוץ.
ביפן לא צולבים רופא שאומר כימותרפיה הורגת ולא את הסרטן.
הם מדברים על מאכלים כבושים (fermented) לחיזוק המיקרוביום בהקשר למערכת החיסון וטיפול תומך לסרטן.
הם מדברים על תזונה אורטומולקולרית, על ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו חיוניות לתהליך ריפוי – תזונה… הם מדברים על נוגדי חמצון.
מדברים על פירות וירקות וניקוי רעלים על ידי מיצים, להעלאת ייצור רמות גבוהות יותר של גלוטתיון (נוגד חמצון על).
מדברים על מוזיקה, ריקוד ושמחה כמשהו שעוזר להחלים מסרטן.
הם מדברים על הצורך ההכרחי להתייחס למצבים רגשיים כמו סטרס וכעסים שמעודדים סרטן, והשחרור מהם הוא גם חלק מהפתרון להחלים מסרטן.
https://www.bitchute.com/video/Cm6Wu166SyBl/

פרק שני – טאיוואן (סין)

להיות רופא בטאיוון זה אומר גם ללמוד צמחים. איזה כיף להקשיב לרופאים (M.D) הללו שעוסקים בסרטן.
הרפואה בטאיוואן מבוססת רפואה סינית, שם הסיבות לסרטן קשורות גם בזרימה של דם וצ'י (אנרגיה). נקודות הדיקור למשל חלקן מניעות וחלקן מחזקות. וכך גם צמחים.
בטאיוואן מבינים שניתן להשפיע על DNA באורח חיים דרך תזונה, תנועה ושינה.
הרפואה המונעת היא הבסיס לבריאות. כאשר המטרה היא לא להגיע למצב של חולי ואז לטפל. למעשה בסין בעת העתיקה התפקיד של המטפל היה לשמור על בריאות האנשים. את שכרו קיבל בזמן שהיו בריאים, וכאשר חלו הטיפול היה ללא תשלום.ברפואה הסינית יש אבחנות נוספות כמו דופק, לשון ומרידיאנים, שנותנים עוד הערכה לגבי מצב המטופל ויכולתו להחלים. מכיוון שדברים משתנים בתכיפות גבוהה, גם הפורמולות אותם מציעים המרפאים משתנים ולו במעט אחרי כל מפגש. לזה קוראים איזון (balance).סרטן לא מתפתח כאשר רמות החמצן בדם ובגוף גבוהות ולכן כדי לצמצם את הסרטן יש ליצור תנועה (cerculation) שיכולה להגיע דרך צמחים, דיקור וכן על ידי טאי צ'י וזה קשור גם למושג אפיגנטיקה שבו ניתן לשנות את ה-DNA והנזקים והשינויים שעובר…
מערכת העצבים שלנו מתקשרת עם כל האיברים וכל המערכות לרבות מערכת החיסון ולכן למתח פיזי ורגשי יש השפעה גדולה גם על מערכת החיסון. זה מסביר את הצורך בתנועה, יציבה נכונה והרפיה גם לשם חיזוק מערכת החיסון וכחלק מהותי בטיפול בסרטן.
בפרק הזה מדברים גם על יכולות הקנביס בטיפול בסרטן ולא רק בקטע המרגיע ומשכך הכאבים. הוא נמצא כמחסל תאי סרטן.
מסתבר שבטאיוואן ישנם גם רופאים שנותנים גם רמדי הומאופתי.
יש עוד נושאים שמדוברים בסרטון הזה.
https://www.bitchute.com/video/sMuyhqVXRZbd/

פרק 3 – פיליפנים

בפיליפינים יש למעשה חוק שמחייב רופאים ללמוד את כל המודלים של רפואה לרבות הרפואה הטבעית, כדי לקבל את התואר.
הם נעזרים גם בטכניקות הלקוחות מהרפואה הסינית כמו כוסות רוח למצבים בריאותיים רבים.
הסרטן הוא עודף של רעילות ו/או/ חסרים תזונתיים. רוב הסרטנים שנתקלים בהם הם ריאות, מעי גס ושד. עד לפני 20 שנה הסרטן היה מקום 8-9 במקרי המוות בפיליפינים ובשנים האחרונות עלה למקום שני (כנראה בגלל זיהום אוויר). גם הרופאים בפיליפינים חושבים שיש לעסוק במצב הרגשי והמתח של המטופל, שיש לעסוק בפעילות גופנית ובתזונה שמותאמת לסרטן.
"אתה לא אמור לטפל בסרטן אלא באדם עצמו". כחלק מתהליך ההרגעה הם ממליצים להתחבר לטבע וללכת יחפים (grounding).חשוב לחזק את המצב המנטלי של האדם וחלק מתהליך הריפוי נמצא גם סדנאות צחוק ומוזיקה כמו כן המנעות מדברים מכעיסים ומעציבים כמו חדשות וסרטים שליליים.
ברפואה הסינית, שהיא כאמור חלק מהרפואה הפיליפינית, מקשרים בין מתחים וכעסים לאיבר הכבד, שהוא חשוב ביותר בתהליך של פירוק רעלים (ניקוי מערכת הדם) והוצאת החוצה.
אמצעי נוסף להוצאת רעלים היא הזעה (סאונה).הם נעזרים בצמחים וויטמינים (כמו סי) ומיצים ירוקים לניקוי כבד והכליות. תרד, סלרי, מורינגה ועוד. ההמלצות התזונתיות והצמחיות לרוב מבוססות על הצומח המקומי.
אחת הדרכים המוצגות לטיפול יעיל בסרטן היא לפרק את שכבת החלבון שעוטפת את הסרטן. דבר שניתן לעשות על ידי אנזימי עיכול שמקורם מהלבלב, טריפסין וכימוטריפסין (כמוסות או מהחי).
פירוק הסרטן יוצר מצב של רעילות ולכן יש לעשות תהליך דטוקסיפיקציה אחרי טיפול באנזימים, לתמוך ולחזק גם את הכליות כדי שהסרטן המפורק יופרש החוצה. זו הסיבה העיקרית מדוע כימותרפיה הורגת יותר ממצילה!אתם חייבים להקשיב לעדויות של אלה שעברו סרטן בדרגות גבוהות וגרורות!!! המסע שלהם, החיפוש שלהם אחרי הדבר הנכון עבורם…
אחד מהם הוא רופא ששחלה בסרטן ובחר לא לעבור כימותרפיה, אלא טיפול חדשני בתאי גזע, תזונה מבוססת צומח וחשיבה חיובית. ויש עוד הרבה…
https://www.bitchute.com/video/tfvsC0Fh2onl/

פרק 4 – סינגפור

מסתבר שמעמד הרפואה הטבעית/סינית בסינגפור דומה לזה שבמדינות המערב. אסור להם להגיד שהם מרפאים או עוסקים בריפוי של מחלות. ועדין לרופאים יש אפשרות להעזר בהן. האבחנה נעשית דרך ההיבט הסיני, של מרדיאנים ואנרגיות, בדיקות קצב לב, וכך מתאפשר לדעת גם מה המצב הרגשי. בבדיקות נותנים חשיבות גם לביומרקרים של דלקת, חסרים תזונתיים ורמות שומן/שריר. לטענת ד"ר sundardas, מצב השריר אצל חולה סרטן נותן אינדיקציה לגבי היכולת להירפא מסרטן. למעשה רוב חולי הסרטן לא מתים מהסרטן עצמו אלא מאיבוד מהיר של שריר שקורה כתוצאה של דלקת כרונית וחולשה של מערכת החיסון מלווה בחסרים תזונתיים עקב ירידה בתיאבון ובמצב הרוח. מצב המכונה כיחשון (Cachexia). ישנה חשיבות במצב ה-PH בדם שיהיה בסיסי (7.35-7.45).
לא ניתן להפריד בין המצב הרגשי לפיזי. כעסים ורגשות שליליים שאינם נפתרים ונסלחים, מהווים גורם סיכון לדלקת וסרטן, ולכן יש לתת חשיבות רבה גם בהקשר הזה. אנשים ששומרים ולא סולחים, נוטים לחלות במחלות כרוניות…
בפרק הזה מציגים צמחים מקומיים לטיפול בסרטן אחד הרופאים מדבר על חוסר איזון של יוני סידן (עודף או חוסר) כהשפעה על המיטוכונדריה ובכך נוצר מצב של עקה חמצונית ובעיות של איזון דבר שיכול להוביל גם למוטציות וסרטן. ליוני הסידן יש גם אספקט באיזון חומציות (חומצה לקטית), דבר נפוץ כאשר יש תהליך של היווצרות סרטן.
ישנו גן P53 שאחראי על תהליך אפופטוזיס (הרס התא) ולפעמים הגן הזה לא מתפקד כראוי ויוני סידן יודעים להחזיר את פעילותו.עדות נוספת שעירוי של ויטמין סי עוזר להחלמה של סרטן. מרקרים של סרטן ירדו למצב נורמלי אחרי 4 שבועות. כמו כן ניתנו לו ויטמין b17 (מקורו בחרצן המשמש או בצמח שנקרא קסאווה), גלוטתיון, בי 12, וויטמין קיי למשך 40 ימים.
יש לציין שהממסד הרפואי לא מעודד זאת שם ולא נותן מימון למחקר בנושא ויטמין סי. (הרופא מהקליניקה הפרטית ממש התחנן שיתנו לו לעשות מחקר בנושא זה)… כמובן שמי שעדין רוצה לעבור טיפולים כימותרפיים והקרנות, ויטמין סי בעירוי נמצא והוכח כיעיל ובטוח גם לטיפולים אלה.רופא נוסף מדבר על הקשר בין אלקטרומגנטיות לסרטן. דבר שמשפיע על המיטוכונדריה של התא ועל ייצור האנרגיה. הוא נעזר במכשיר שמאזן את מקום המחיה (בית) מבחינה אלקטרומגנטית, כל שבמקום לקרינה אלקטרומגנטית תזיק, היא למעשה עוזרת לגוף שלנו להטען באנרגיה (ממש כמו בטריה). מדהים!

https://www.bitchute.com/video/yMJtoO1gMHsY/

פרק 5 – מלזיה

ציטוט של רופא אונקולוג
הגוף כשהוא חולה, הוא מבקש רפואה מהטבע ולא מהתרופות.
הוא מאשר שקיבל 30 דקות של תזונה בבית הספר לרפואה והוא נדהם כמה שזה נחוץ להחלמה וכמה חשוב ללמוד את זה…
הוא נותן עדויות נוספות להצלחה של ריפוי מלא על ידי עירויים של ויטמין סי במינון גבוה ורכיבי תזונה נוספים צמחים כמו כורכום, בי17, ארתמיסיה, עשב לימון, ג'ינג'ר, מורינגה ועוד צמחים מקומיים (הדגישו כמה משמעות יש דווקא לצמחים שמגדלים באזור שחיים בו), פירות וירקות אורגניים ביחד עם עבודה רגשית.
כימותרפיה גורמת להיווצרות של גרורות ופוגעת בתאי הגזע ובכך מנציחה את הסרטן ומקשה על הריפוי המלא. באופן רגיל יש לתאים יכולת לגבור על רעילות (כימותרפיה) אבל הטיפול הממושך של כימותרפיה מביא למצב נוסף של עמידות של הסרטן וזו הסיבה העיקרית מדוע הסרטן לא באמת עובר ויותר מזה, גם חוזר.
כדי שכימותרפיה תהיה יעילה כדאי קודם לבדוק את מצב תאי הגזע ובמידה ובוחרים בכימותרפיה, חייבים לתת חשיבות רבה לתזונה אורגנית מגוונת ועשירה בנוגדי חמצון ונוגדי דלקת.
רופא אחר מדבר על בדיקה הורמונלית של DHEA שמיוצר על ידי האדרנל ושחסר שלו, שקיים אצל הרבה מאוד אנשים, יכול לגרום לבעיות רבות כגון כשל של מערכת החיסון בחיסול תאים סרטניים.
הוא מציין עובדה חשובה שיש להוריד בצורה משמעותית את הסוכר, בטח המעובד, והפחמימות הפשוטות מהתזונה שלנו ולהרבות במזונות קטוגניים (שומנים טובים).
הוא מדגיש, שחשוב לטפל בשורש שגורם לבעיה ולא בסימפטום. אם אתה מטופל בדרך כזו שכל הזמן צריך להוסיף תרופה כדי "להעלים" סימפטום, כנראה שאתה בכיוון הלא נכון.
הומאופתיה גם נמצאת באפשרויות הטיפול במלזיה, שלא כמו בארצות הברית שם הגדירו את ההומאופתיה כמסוכנת. במלזיה היא אפילו מקודמת על ידי הממסד הרפואי.
רופא נוסף מדבר על הקשר של הכבד והצורך לעזור לו (דיטוקס) בכך שהוא סופח את הרעלנים ומעביר אותם לכיס המרה ולמערכת העיכול. שם יש קליטה של הסיבים התזונתיים מהמזון והם מוציאים את הרעלים החוצה. הסיבים כמובן חשובים גם לחיזוק תפקודי החיידקים הטובים, להם חשיבות בוויסות רמות דלקת, שהוא אחד הגורמים להיווצרות סרטן.
הסרטן איננו בעיה של גנים ברוב המוחלט של המקרים, זו דעת מיעוט אך מוכחת בהמון טיפולים. שהמנעות ממזהמים סביבתיים מונעת התפתחות של סרטן גם אם קיים קשר גנטי. מזהמים סביבתיים הם הסיבה העיקרית לשינויים של DNA בתא. אחרי שפוגעים במיטוכונדריה שהוא המקור ליצירת אנרגיה בתא. ברפואה הקונבנציונלית מסתכלים אך ורק על אותה פגיעה ולא על הגורמים שלה, כי הם יוצאים מנקודת הנחה שהפגם הוא גנטי.
https://www.bitchute.com/video/XCSQ9Lm0JBqj/?fbclid=IwAR2kOglYEXUTLOoKwdydZ9cKrRFwSgoHY605ulUusykIOdA18ODQ8PSb97Q

פרק 6 – תאילנד

את הסרט מתחילים עם מתכון לארוחה קטוגנית טבעונית ראוו ("גבינת" מקדמיה, שמן זית, תרד, פטרוזיליה, זרעי המפ, זיתים, פלפל קאין, כורכום, פלפל שחור, אבוקדו).
ד"ר לודי מדבר על הסיבה מדוע תאי סרטן נהנים מסוכר. לטענתו תאי סרטן מכילים פי 15-20 יותר רצפטורים לאינסולין ולכן הוא גם צורך יותר סוכר מתאים בריאים. וזה מתקשר לתזונה קטוגנית שהיא עשירה בשומנים ומועטת בפחמימות.
הרופא הזה פיתח דרך ל"עבוד" על הסרטן. טיפול אינסולין המשלב רכיבים שידועים כנוגדי סרטן כגון כורכומין, קוורצטין ובוסווליה. כך הסרטן קולט את אותם רכיבים והם אלה שמחסלים אותו…
אותו רופא יעשה ניקוי רעלים על ידי מיצים טבעיים וירוקים, הוא משלב עם הטיפול עיסוי לימפות, הידרותרפיה למעיים ומסאג' ומאוד ממליץ על יוגה. תנועה וניקוז הם דרך לשחרר תקיעויות וזה בדיוק הפוך ממה שרופא קונבנציונלי אומר לגבי גודש של הלימפות (לא לגעת!).
ד"ר לודי אומר שרוב האנשים בעולם סובלים מחסר יוד ושזה גורם לתת פעילות בלוטת התריס. אצות ימיות הן מאוד חשובות לכך… ליוד יש יכולות אנטי בקטריליות ואנטי סרטניות ולכן חסר שלו מעלה סיכון לסרטן.
תקשיבו לתובנות של אליה (מבחריין) שהיא מטפלת טבעית… אף אחד לא מלמד אותנו איך למצוא את המקום הנכון שלנו בהחלמה, שיש לנו את היכולת לשלוט בגוף שלנו וניתן ללמוד את זה ואיך ליישם את זה… סרטן זה לא בום טראח, לוקח הרבה מאוד שנים עד שהוא מתגלה. אז למה צריך להחליט תוך 3 ימים אם ללכת לטיפול הכימותרפי? למה האינסטיקט הראשוני תמיד אומר לברוח לכיוון ההפוך?
ד"ר חוסאמי, אונקולוג אינטרגטיבי. לפעמים הטיפול הכימותרפי וההקרנות גורם ליותר סבל מאשר הסרטן עצמו ולכן חיפש משהו בנוסף. הוא נעזר במינון נמוך של כימותרפיה, וגם הוא נעזר באינסולין כדי להגיע לתאים הסרטניים ביתר דיוק עם הרבה פחות תופעות לוואי. הוא גם נעזר בטכניקת חימום מקומית, כי הוכח שתאים סרטניים לא שורדים בטמפרטורות של 40-45 מעלות. ולכן גם סאונה היא כלי כנגד סרטן וניקוי רעלים, אך לא כל אחד יכול לעמוד בטיפול יומי של סאונה ולכן הטכניקה הממוקדת.
הוא כמובן משתמש ברכיבים ידועים כנוגדי סרטן כמו כורכום, רזברטרול וקוורצטין. יחד עם הכימו כדי שיהיה יעל יותר ופחות תופעות לוואי…
הוא נעזר גם בוירוס rigvir שאיננו מזיק אך מטפל בתאי סרטן על ידי גירוי המערכת החיסונית לתאי הסרטן מבלי ליצור מחלות.
ד"ר צ'אטצ'אי גם הבין שהדרך הקונבנציונלית לא מורידה את הסיכון לסרטן, ושחסר לה את הגישה הטבעית. גם הוא מדבר על הצורך הגדול של ניקוי רעלים…
כל מצב של סרטן קשור לאירוע רגשי טראומטי בכך שמשפיע לרעה על מערכת החיסון.
אין לו ספק שגם אם גילו לאדם סרטן וגם אם דרגה 4 ושנאמר שיש ככה וככה זמן לחיות. לא להתייאש, לחפש את הדרך, לדבר עם אנשים, כי לכל דבר יש פיתרון אם מחפשים ולומדים.
https://www.bitchute.com/video/5G6a8GaoyEnF/

פרק 7 – הודו

בהודו ההומאופתיה היא חלק בלתי נפרד מריפוי. ומוכרת ונתמכת על ידי המדינה…
הודו היא המדינה עם אחוז הצמחונים הגבוה ביותר בעולם.
ד"ר רוג'נדראן MD והומאופת מדבר על סרטן כשינוי גנטי שמושפע על ידי מזהמים סביבתיים כמו מזון מעובד, קוסמטיקה וקרינה אלקטרומגנטית.
לא ידוע להם הרבה על הנדסה גנטית, אבל ישנה הבנה שמדובר בניסוי גדול שעלול להיות מסוכן, גם בתחום הסרטן.
בהודו כל אחד יכול לבחור באיזו שיטת טיפול שהוא רוצה בשונה ממדינות מערביות כמו אירופה וארצות הברית, הרופא כינה זאת medical terrorism.
הוא נעזר ב-33 רמדי הומאופתי גם בדילול מאוד גבוה לטיפול בסרטן עם הצלחות יפות. הוא הצליח להראות שהומאופתיה משנה את האפיגנטיקה של האדם.

ד"ר סריקומר מדבר על צמחים איורוודיים לניקוי רעלים וטיפול בסרטן (לכבד, למעי הגס). בינהם הרבה מאוד כורכום, אשווגנדה, בקופה, מורינגה, קוקוס (בעיקר המים). בהנחה ותפקודי הכליות טובים עושים טיפול קטוגני שבסיסו עם קוקוס (שמן ומים).
מינונים גבוהים של אבץ ומגנזיום והם מעלים רמות מלטונין (נוגד חמצון).
הוא אומר שקרינה אלקטרומגנטית מעלה את רמות האינסולין, מעלה קורטיזול ומוריד מלטונין.
חשוב שהתזונה תהיה כמה שיותר טבעית ומקומית.
תקווה מייצרת אמונה ביכולת של הגוף לרפא את עצמו. גם לצחוק יש משמעות בחיזוק מערכת החיסון.

ד"ר סאנדיפ אומר שכימותרפיה היא פרוטוקול מוטעה, כי רק 3% זוכים להחלמה אמיתית מסרטן שלא חוזר. הוא מדבר על הכסף הרב שיש בכימותרפיה וזה כשלעצמו מהווה בעיה בבחירת הטיפול הזה. והוא לא הרופא היחיד שחושב כך! כסף הוא המניע מאחורי התעשיה הזו. רופא שרושם תרופה מקבל כ-6% אחוז על התרופה אותה רשם, ואם תרופה לסרטן עולה 10 אלף דולר, הרי שהרופא יקבל עליה 600$. זה תמריץ בעייתי.
ד"ר סאנדיפ הבין שלא הכימותרפיה תציל את חולי הסרטן והוא חקר אילו עוד אפשרויות נחקרו הכי הרבה אחרי הכימותרפיה והוא גילה את צמח ה'דבקון' (mistletoe). אותו חקר בעצמו והוציא על כך מאמרים, יש בו רכיבים שמעודדים אפופטוזיס (הרס תאי סרטן). מטופלי הסרטן שלו זוכים בחיים טובים ללא תופעות הלוואי הנפוצות של הכימו.
ברפואה סינית והודית לצורה של הצמח יש משמעות והדבקון בהקשר לזה נראה כמו סרטן.

פרופסור פארוק מוטיוואלה אומר שסרטן הוא התבטאות של קונפליקט ולכל סרטן יש את הקונפליקט שלו. מקורה ברפואה הגרמנית החדשה (GNM) שפותחה על ידי ד"ר האמר. משיטה זו נוצרו זרמים חדשים אחת מהן היא "ריקול הילינג" (ד"ר ז'ילבר) שמאחדת בין כולן.. הסבר נוסף על השתלשלות התפתחות הגישה הזו ניתן לקרוא כאן
דוגמה אם יש לאדם כאב בקיבה, מקורו יהיה קונפליקט של כעס לא "מעוכל" (undigestible anger conflict). ברגע שאתה מודע לכך הגוף יודע לתקן זאת. אולם אם לוקחים תרופה לאותו כאב בטן, הכאב אמנם עובר, אבל תת המודע זוכר ובאיזה שהוא שלב מתבטא גם בסרטן. ולכן כל חולי הסרטן חשוב שיעזרו גם בטכניקות רגשיות לשחרור אותו רגש "תקוע".
הומאופתיה גם יודעת לטפל בכיוון הזה. הוא הצליח להוכיח זאת גם בדרך מדעית בעזרת מכשיר רפואי שנקרא Plethysmograph ושבוחן שינויים בנפח (נוזלים) באיברים, לטענתו גם בדילול של אלפים שבו כביכול לא נותרה מולקולה אחת מאותו רכיב ראשוני.
הוא מדבר על ביופסיה כגורם להתפרצות הסרטן…
הוא מדבר על הפחד שנזרע על ידי הרפואה המודרנית גם מהווה טריגר להחמרת הסרטן…

ד"ר טנוויר חוסיין מדבר גם הוא על יתרונות ההומאופתיה. הוא מדבר גם על חשיבות התנועה וההזעה בניקוי רעלים, הנעת המערכת הלימפתית ותוספת של חמצן לתאים. ניקוי רעלים הוא כה חשוב בגלל התעשיה המזהמת ובמיוחד ההדברה/ריסוס שנכנס אלינו דרך הנשימה, המזון והמים והחשיפה לקרינה בלתי מייננת ברמה יומית ולאורך כל היום.

ד"ר זובין מרוליה מציין שלכל אדם יש את הסיפור שלו והוא הדרך הראשונה לאבחנה ולזיהוי הדרך הטיפולית עבורו. גם הוא עזר להרבה חולי סרטן דרך הומאופתיה.
קונספט ההחלמה שלו נקרא שלושת ה- S
Suppression – לכל חולה כרוני יש הדחקה של משהו שגורם למחלה.
los of Spontaneity – איבוד ספונטניות והמחשבה מה האחרים יגידו.
free Spirit – להרגיש, לחוות ולעשות כל מה שעושה טוב.
גם אם יש לרופא רק חצי אחוז תקווה לגבי המטופל שלו, חובה עליו לתת לו אותה.
https://www.bitchute.com/video/JQtQxN47BMi8/

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s