סתימת פיות - ציד מכשפות

צייד מכשפות במאה ה-21

יש פוסטים שגורמים לך לחבר כמה דברים בו זמנית, ואם הם נכתבים בחצות, אז כנראה שגם לכותב הם גרמו לצמרמורת ואולי גם לנדודי שינה.

כי משהו גדול קורה בעולם הרפואה!
2 לוחות טקטוניים מתחילים להתנגש זה בזה ורעידת האדמה מורגשת. רעידת אדמה שלא נתנה לי לישון כמו שאני רגיל, כי רק חשבתי איך ומה אני אמור לכתוב על אותו פוסט.
ד"ר Yaffa Shir Raz תודה רבה לך על הפוסט שצמרר לי את הלילה ועד עכשיו…
חברים, מי שלא קרא את הפוסט זה חובה!
ההיסטוריה חוזרת בשנית (ואולי גם בשלישית)!
לפעמים כדי לראות קדימה כל שצריך לעשות הוא להסתכל אחורה…
עולם הרפואה הוכיח אתמול שהוא בדיוק כמו הדת ששלטה לפני 400-500 שנה… ללא ביקורת עצמית וללא מעצורים… כל מי שפונה נגדה נחשד לפסיכי ויש להוקיעו מהחברה או להשליכו אל הבור!

תקציר:פרופסור ודוקטור לקרימינולוגיה קראו ספר ונתנו עליו ביקורת בתחום התמקצעותם. אתמול הם הועלו על המוקד בחדשות, למשפט ציבורי יחד עם עוד פרופסור לרפואה עתיר הישגים בארץ ובעולם, שהוא העורך של אותו עיתון רפואי שאישר את המאמר הביקורתי…

מאת ד"ר יפה שיר רז ספטמבר 2019

במהלך מאסר הבית שלו בפירנצה, שאותו קיבל בעקבות פרסום הספר שלו "דיאלוג על שתי מערכות העולם המרכזיות", ולאחר שהואשם בכך שאסור היה לו לפרסם וללמד את תורת קופרניקוס, הוסיף גליליאו גליליי חטא על פשע, וכתב ספר נוסף "הרצאות והוכחות מתמטיות סביב שני מדעים חדשים". כ-300 שנה מאוחר יותר זכה הספר לשבחים מאלברט איינשטיין, אבל בפירנצה של המאה ה-17, הצנזורה אסרה את פרסומו. על מנת לפרסם אותו בכל זאת, נאלץ גליליי להבריח אותו להולנד, ושם הוא ראה אור.
בתקופה שלנו תרחיש כזה כמובן לא יכול לקרות. צנזורה על ספרים היא משהו ששייך לתקופות אפלות, שאף אחד לא רוצה לזכור. חוץ מאשר… ובכן, חוץ מאשר כשמדובר בספר על חיסונים. במקרה כזה, מתברר, כל המלים היפות על דמוקרטיה וחופש ביטוי מתעופפות להן. מהומת אלוהים נוצרה כששני חוקרים מוערכים באקדמיה בארץ, פרופ' נתי רונאל וד"ר אתי אלישע, העזו לכתוב ביקורת במדור ספרים בכתב העת "הרפואה – ביקורת חיובית שומו שמיים – לספר המושמץ ביותר בישראל כיום – לא לא, זה לא מיין קאמפף, אלא "צבים כל הדרך למטה".
פרופ' רונאל וד"ר אלישע הם לא רופאים. הם מומחים לקרימינולוגיה, וככאלה, הם לא הביעו עמדה בנושא חיסונים – לא בעד ולא נגד. הם כתבו בתחום מומחיותם, ביקורת על ההיבטים הקרימינולוגיים שעולים מן הספר בהתנהלות יצרניות החיסונים. וואו, ממש ביקורת הזויה. כי אף אחד מעולם לא שמע על היבטים קרימינליים בהתנהלות הפארמה. איפה נשמע כדבר הזה?
האדמה רועדת. ערוץ 12 פרסם "תחקיר" דרמטי – "כיצד הופיע במגזין ההסתדרות הרפואית מאמר התומך במתנגדי החיסונים?". ועכשיו זועק יו"ר ועדת החיסונים בזעם קדוש שמדובר ב"כשל חמור של המערכת ופגיעה קשה אפשרית בבריאות הציבור", ויו"ר ההסתדרות הרפואית קורא לפרופ' יהודה שיינפלד – אחד המומחים המובילים בעולם למחלות אוטואימוניות, והעורך של עיתון הרפואה, להתפטר לאלתר.
ספרים, רבותי, ספרים. גם אם הספר שגוי בעיניכם (והגעתם כמובן למסקנה הזו לאחר שקראתם אותו), גם אם הטענות בו לדעתכם מופרכות – זה ספר. מותר לדבר עליו, מותר לקרוא אותו, מותר לכתוב עליו ביקורת. אחרת, מה השלב הבא?

בעקבות החלטת הירחון להסיר את המאמר עקב לחצים אדירים מצד רופאים רבים.
ד"ר יפה שיר רז מספידה את רגעיו האחרונים של היכולת לבקר את מוסד החיסונים.
סתימת פיות ושריפת ספרים… נובמבר 2019

ברכותיי לבריונים שאחרי שדרדרו את השיח המדעי לתהומות חדשים של ברוטליות ואלימות, תוך בחירה הפעם כמטרה בפרופ' יהודה שיינפלד, אימונולוג בעל שם בינלאומי ומייסד המכון לחקר מחלות אוטואימוניות בשיבא – הצליחו השבוע גם לגרום להסרת המאמר שכתבו הקרימינולוגים פרופ' נתי רונאל וד"ר אתי אלישע, מהגיליון המקוון של עיתון הרפואה (ששיינפלד הוא עורכו) באתר של הההסתדרות הרפואית, ו"להוכיח" מי באמת שולט כאן בעניינים.
עכשיו נשאר רק לחפש את כל העותקים המודפסים של הגיליון שבו התפרסם המאמר כדי לשרוף אותם ולהשמיד כל זכר למאמר, ולערום אותם בכיכר האופרה.

https://drive.google.com/file/d/1Wp_dyWvCL9dqBPIKd-IRJJkOKdOsqVch/view?fbclid=IwAR37f3v8NB7n7u1Sqb3E3e9Oqgb8I7lhPw9-s4dnfw8zJXesy_xx1VLSWe8

אני דורש בבקשה לדעת מיהו המדען/רופא שיכול לתת ביקורת על חיסונים ולא ייקרא שרלטן..
אם אפשר לתת שם שלו אני אשמח לדעת מי הוא…

השאלה הזו עלתה אחרי שהסירו את המאמר של פרופסור רונאל בטענה שאיננו מתחום החיסונים.
אמרתי סבבה!
את שיינפלד מומחה באימונולוגיה, מעלים על המוקד כי איפשר למאמר זה לצאת וגם כי כותב על אדג'ובנטים בהקשר למחלות אוטואימוניות.

בגיליון החדש של עיתון הרפואה, נשלח מכתב ביקורת חריף על ההתנהלות הכושלת של המערכת (עמוד 832) עם תיוג של פרופסורים רבים שחושבים כי המאמר לא היה צריך לצאת מלחתחילה.ובצילום התגובה של המערכת.
אין דיון!
מותר לתת ביקורת רק על ההתנגדות לחיסונים ולא על החיסונים!
כי רק החיסון יכול!
ולכן כל הרופאים מוזמנים להשתתף בגיליון המיוחד שיעסוק בחשיבות החיסונים ולתת מהידע שלהם על חשיבותם.
עורך העיתון (פרופסור שיינפלד) מצהיר שאינו מנוגד עניינים ולמעשה אין לו קשר לספר ולמאמר הביקורתי כנגד החיסונים.

http://medicalmagazines.co.il/issue45/index.html?r=19

אם מצאתם את המידע מענין ומועיל ורוצים לתרום להמשך העשייה למען בריאות טבעית מודעת לכולם, מוזמנים להפוך לתומך

מוזמנים להזין דוא"ל למטה כדי להתעדכן ראשונים

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s