הון שלטון ומדיניות הבריאות·חיסונים

חיסונים – חובת ההוכחה על מי

אם יש נושא שפוחדים לבקר אותו זה חיסונים…
למעשה זה הדבר היחידי בעולם שכשמופנית אליו ביקורת האדם מיד נחשד "מתנגד חיסונים".
זה קורה בכל העולם וזה קורה גם בארץ
רופאים שמדברים כנגד חיסונים יש מושמצים ומוקעים כשרלטנים.
אתרים שמדברים כנגד חיסונים מצונזרים או מורידים את הדירוג והחשיפה שלהם. אבל מי שיחפש עדין יוכל למצוא סרטונים של רופאים מכל העולם שמדברים על בעיות בחיסונים (יעילות ובמיוחד בטיחות)…

כל הבעיות החלו בשנת 1986, יצרניות החיסונים הפעילו לחץ גדול על הנשיא דאז רונלד רייגן, שהם חשופים לתביעות ושזה לא כלכלי להם לייצר חיסונים ושרק חוק שיגן עליהם מפני תביעות יגרום להם להמשיך.
רייגן נכנע ללחצים וכדי שיאושר על ידי בית המחוקקים נחתם החוק ונקבע שתהיה קרן פיצויים בבית משפט מיוחד.  עד כה שולמו יותר מ- 4 מיליארד דולר פיצויים. שזה מעל 120 מיליון דולר בשנה בארצות הברית. (עמוד 10)

https://www.hrsa.gov/sites/default/files/hrsa/advisory-committees/vaccines/meetings/2020/dicp-update-dec-2020.pdf

יש לציין שחובת ההוכחה היא על התובע (מה שבפועל אמור להעשות על ידי ה-CDC).
הפיצויים אינם בעבור נזקים חולפים, אלא מקרים עם פגיעה לכל החיים, כמו שיתוקים, מוגבלויות קוגניטיביות ומוטוריות ועוד.
הפיצוי אינו מהווה הוכחה לנזקי החיסון, אלא שהצליחו להראות שלא הייתה סיבה אחרת לאותה פגיעה, כי לא באמת ניתן להוכיח כי אין מי שיוכיח…
שאלה שצריך לשאול היא: איזו סיבה יש למישהו בתעשיית החיסונים למצוא קשר בין פגיעות לכל החיים לחיסונים? הרי אם ימצאו סיבה, היכולת להוציא פיצויים תעלה משמעותית.
תעשיית החיסונים היא היחידה בכל התעשיות בעולם שמחוסנת מפני תביעות וזה אומר דרשני.

להלן מכתב של הרבה מאוד רופאים לנשיא טראמפ, שרוצים לבטל את החוק ושיש בעיה גדולה איתו.

https://honestyinmedia.weebly.com/sign-on-letter.html

מה הבעיה?

מאז החוק, לא בוצע מבדק בטיחות אחד על אף חיסון בדומה לכל תרופה אחרת לפני שנכנסת לשוק. ואומר אין אף מחקר שבודק את החיסון מול קבוצת ביקורת פלסבו (תמיסת סיליין), וצפייה במשך שנים על כל הקבוצות הללו. כדי לראות אם קיימים הבדלים בין קבוצות אלה. למעשה המחקרים היחידים שהוצגו עד כה משווים בין קבוצת חיסון אחת לקבוצת חיסון אחרת ובמקסימום מול קבוצת חיסון ללא הווירוס בלבד, כלומר משווים את החיסון לתמיסה המכילה את כל המרכיבים האחרים, קרי אדג'ובנטים, חומרים משמרים וכו'. וגם בדרך הזו לא ניתן להסיק על בטיחות החומרים מלבד הווירוס המומת/מוחלש.
המחקרים בודקים תגובות שלאחר חיסון לרוב 4-5 ימים בלבד ובמקסימום 30 יום שזה לא מספיק כדי להוכיח נזק עתידי.
להסבר יותר מפורט מד"ר לרפואה גיל שחר לרבות מחקרים שהוגשו לו ותגובתו להם… הכנסו

https://www.rambam-medicine.org.il/category/vaccines-informed-consent
https://www.rambam-medicine.org.il/category/vaccines-no-censor-part-b

המציאות של היום לא מאפשרת לעשות סדר בבלגן כי הרוב המוחלט מחוסן וקשה לדעת באמת אם כל עשרות אלפי התלונות, שלאחר מתן חיסונים, הן בהכרח מהחיסונים. ולזה נוספת הטענה שבמצב הקיים זה לא אתי… נכון, זה לא אתי, כי זה היה צריך להיעשות לפני מתן הרישוי לחיסון ולא אחרי!!!
למעשה, היום הדרך היחידה היא לבדוק לפי גילאים, מצב סוציואקונומי, גזע, ולהשוות בין מצבי התחלואה, בין אוכלוסיות שחוסנו לכאלה שלא חוסנו.
למרות שה- CDC מודע לצורך הזה כבר המון זמן (זו הטענה היחידה של מתנגדי החיסונים שלא ניתן להפריכה, והדרך היחידה לשכנע אותם לחסן, הוא המחקר הזה) ועדין לא הוציאו מחקר ראוי שכזה.
עד היום נעשו כמה מחקרים בודדים וקטנים, שאינם נחשבים מבחינה מדעית, אך הם מראים שיש מה לבדוק וגם הם מוסתרים מעיני הציבור. כי בכל מחלה כרונית אפשרית, לרבות מחלות אוטואימוניות, סרטן, ספקטרום אוטיזם ועוד. הכמות אצל המחוסנים גבוהה פי 3-5 מאשר בלא מחוסנים.

  • מחקרים שה-CDC הסתיר
  • Pilot comparative study on the health of vaccinated and unvaccinated 6- to 12- year old U.S. children

Relative Incidence of Office Visits and Cumulative Rates of Billed Diagnoses Along the Axis of Vaccination

דל ביגטרי ורוברט פ. קנדי ("מתנגדי החסונים" הגדולים בעולם), עשו ועושים עבודה בקשר לבטיחות ויעילות החיסונים כפי שכולם מתעקשים ותחת צווי בית משפט הם מבקשים הוכחות לכך…
בבקשה מדצמבר 2018 בית המשפט קבע שלא נעשתה בדיקת בטיחות ראויה לחיסונים ב- 32 שנים האחרונות.
המדינה הפסידה וזה מאפשר חוקית להתנגד לחיסון על סמך התקדים הזה…
המשפט הוכיח בעצם שמחלקת הבריאות (HSS) ויצרני התרופות שיקרו לגבי הבטיחות והמחויבות שלהם לגבי הבטיחות.
ושניתן בעצם להטיל ספק גדול בבטיחותם…
להלן סריקה של המסמך המשפטי

https://cairnsnews.files.wordpress.com/…/ican-hhs-stipulate
Forced vaccinations now can be legally stopped-no quality control for 32 years Wide ramifications for Australia Go to: Vaccine injury lawyer Robert F. Kennedy Jr.,& Del Bigtree, producer of th…

בתביעה אחרת שהוגשה, עורך הדין רוברט פ. קנדי ג'וניור ביקש מה- FDA (תחת צו מבית המשפט), שיציגו את הבדיקות שנעשו על נשים בהריון לגבי חיסון נגד אינפלואנזה ן- Tdap (שעלת). מאחר ואישרו אותו כחיסון בטוח לנשים בהריון…
זו היתה התגובה:We have no records responsive to your requests.
אין לנו נתונים בקשר לבקשתך

https://childrenshealthdefense.org/wp-content/uploads/ican-vs-fda-voluntary-dismissal.pdf

*** תוספת 12.20 ***
הוועדה המייעצת הממשלתית הפדרלית לחיסוני ילדים (ACCV) תחת משרד הבריאות האמריקאי (HSS) התכנסה ב -3 בדצמבר 2020, בה דיווח משרד המשפטים כי במהלך תקופה של 3 חודשים, בין התאריכים 16 באוגוסט עד 15 בנובמבר 20, 166 מקרים של פגיעות מחיסון פוצו באמצעות התוכנית הלאומית לפיצוי חיסונים (NVICP).
להלן הדו"ח המלא
https://www.hrsa.gov/…/mee…/2020/doj-update-dec-2020.pdf
בשנת 2020 (עד מועד זה) קיבלו נפגעי החיסונים סכום כולל של 218 מיליון דולר.
https://www.hrsa.gov/…/2020/dicp-update-dec-2020.pdf
ויש עוד יותר מ-1000 תביעות שעדין לא הגיעו לפסק דין.

כל הפיצויים הללו קשורים לחיסונים שאושרו על ידי ה-FDA כבטוחים ויעילים!

חיסונים אלה עוד עברו תהליך מסוים של מבדקים לאורך 5-7 שנים בממוצע בשונה מהחיסונים החדשים מבוססי RNA שמאושרים למצב חירום בתקופה קצרה ביותר, חיסונים בטכנולוגיה שלא אושרה אף פעם, ללא מעקב ארוך טווח עם יכולת להתערב בפעילות הגנטית של התאים.

בארצות הברית אותם אנשים שייפגעו מחיסוני הבזק של קוביד-19 לא ייכנסו לאותה מערכת משפטית, אלא יהיו תחת מערכת ביקורתית אחרת שנקראת CICP.

בתכנית הזו מועמקים הקשיים!!! למשל מי שתובע ולא יצליח לשכנע שנפגע מחיסון, לא יוכל לבקש אפילו מימון הוצאות משפט ושכר טרחת עורך דין, דבר שהתאפשר במערכת המשפטית השניה (NVICP). עלויות אלה מגיעות לסכום ממוצע של 35-75 אלף דולר ולעתים מגיע גם ל-300 אלף דולר… דבר שיכול להרתיע אנשים רבים מלתבוע!
בנוסף לכך בתכנית הזו לא יינתנו פיצויים על כאבים ועל הפסדים עתידיים של אובדן הכנסה (בתכנית הישנה ניתן להשיג פיצויים עד 250 אלף דולר בעבור כאב ואובדן הכנסה).
בדוח ניתן לראות שרוב הפיצויים (74%) ניתנים לקשישים שמקבלים חיסון לשפעת, עקב תלונות על פגיעה בכתף ​​או תלונות על תסמונת גיליאן-באר (GBS) – מחלה אוטואימונית התוקפת את מערכת העצבים).כלומר אותם קשישים שיעודדו אותם לקחת חיסון לקוביד-19, כי הם בסיכון גבוה לחלות ולהפגע ממנו, יהיו עם סיכויים הרבה יותר קלושים לקבל איזה שהוא פיצוי באם ייפגעו וזה כאמור חלק ניכר מהתביעות נגד חיסונים.
https://healthimpactnews.com/…/218-million-paid-out…/

מידע עצום נוסף תמצאו באתר https://he.scibook.org/

מוזמנים להזין דוא"ל למטה כדי להתעדכן ראשונים

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s