אסתמה·סוכרת·סטרואידים

פרדניזון – הורמון סינתטי נוגד דלקת ואלרגיה מעלה סיכון לסוכרת

שאלתי רופאה על סמך מה היא מחליטה מהו הטיפול המומלץ עבור זה שיושב מולה.
אמרה לי הרופאה "בואי תראי", היא מראה לי את המסך, את המידע הרפואי שרשמה בזמן הפגישה (כמובן ללא פרטי המטופל). היא לוחצת "enter" והמסך מציג מצד ימין את האפשרויות של התרופות… "עכשיו מתפקידי לבחור את התרופה ולהנפיק מרשם", היא אומרת.
"אחרי שהמטופל יוצא מהמרפאה ישנו פרק זמן שבו מצופה מהלקוח לרכוש את התרופה. והיה ועבר הזמן המקובל והמרשם לא נרכש. הרופא הרושם מקבל טלפון שהמטופל לא רכש את התרופה, זו מערכת סגורה"…

זה מסביר הכל… הרופאים נותנים תרופה לפי אלגוריתם של מחשב ופועלים לפי הנחיות מלמעלה!!!
הם ממשיכים לתת את התרופות הסימפטומטיות, למרות שהם יודעים את כל הבעיות של התרופות, ולמרות שהם יודעים שתרופה לסימפטום X גורמת להיווצרות של סימפטום Y.לא חלפו יומיים מאז פירסמתי מאמר על השעון הביולוגי והקשרו להורמוני הסטרס (גלוקוקורטקואידים), וגם על הצורה הסינתטית שלהם שפוגעת בשעון הביולוגי.

פרדניזון היא תרופה, שניתנת לטיפול במגוון רחב של מצבים רפואיים ושל מחלות ובהם אלרגיה, אסתמה, דלקות עור מסוימות, מחלות אוטואימוניות, מחלות מעי דלקתיות, בעיות בתפקוד של בלוטת יותרת הכליה.

במחקר שפורסם בג'ורנל הרפואי Society for Endocrinology בנובמבר 2019, בחנו את השפעת התרופה הזו על אנשים בריאים, והם גילו בפעם הראשונה, שגם בטווח קצר של מינון שיגרתי בפרדניזון, ישנה פגיעה במטבוליזם של גלוקוז וזה מעלה סיכון לסוכרת.

This is the first study to examine the very short-term metabolic effects of commonly prescribed doses of glucocorticoids on healthy men and indicates that, even at these lower doses, glucose metabolism is impaired, suggesting an increased risk of diabetes with continued treatment…says Dr. Pofi

זה מחקר שנעשה על אנשים בריאים… ומה אם אלה שכבר עם סוכרת?

זה מה שלמדו…
אלה ההנחיות…
אלה הכלים…
וזה מה שהם יודעים וממליצים!!!

השאלה היא מה אתם רוצים? ומה אתם בוחרים?

https://www.endocrine-abstracts.org/ea/0065/ea0065p242.htm

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s