לב ולחץ דם·קורונה וירוס

השילוב של תרופות עם חשיפה לתעשיות מזהמות הוא המקור לכל הסיבוכים והמוות ולא הוירוסים כפי שטוען מדע הפארמה.

כשמחברים את כל הנקודות ביחד מוצגת תמונה ברורה במיוחד גם אם טוענים שמדובר בהיפותזה שדורשת הוכחה.

במרץ 20 הצגתי את הבעייתיות של תרופות שכיחות שניתנות ליתר לחץ דם וכן תרופות נוגדות דלקת בקשר לסיבוכים ומוות לחולים עם קורונה.
כתבתי על סערת ציטוקינים שהיא בעצם מצב שבו מערכת החיסון לא מצליחה לווסת את עצמה כנראה בגלל חסרים כמו ויטמין די ואומגה 3.
אנחנו יודעים שמי שחוטף את התסמינים בצורה הקשה ביותר הם אנשים עם מחלות מטבוליות הקשורות להשמנה, סוכרת ויתר לחץ דם.
אנחנו גם יודעים שלתעשיות המזהמות את האוויר ואת המזון ותעשיות שמייצרות תרכובות משבשות מערכת אנדוקרינולוגית (חומרים כמו PFAS, BPA, מעכבי בעירה, פתלאטים, חומרי הדברה, חומרי ניקוי ובישום), יש חלק גדול בסיבוכים ותמותה עם קוביד 19.
יודעים אבל עדין המיינסטרים בוחר להתעלם ומחפש במקומות שלא נגעו רק לא באמת!!!
עם הזמן הצוותים המקצועיים המטפלים בחולי הקורונה חושבים שמדובר במחלה מתעתעת, הקשורה בראש ובראשונה בפגיעה קשה בריאות ועלולה להוביל ל-ARDS – כשל נשימתי דו צדדי. יש המון הדיווחים על תסמינים בלתי צפויים שהם ביטויי המחלה שמשפיעים על איברים ומערכות גוף רבים: תסמינים נוירולוגיים, קרדיווסקולריים, פגיעות חמורות בכליות, במערכת העיכול, בשרירים. שלא לדבר על השפעותיה ארוכות הטווח של המחלה גם על הבריאות הנפשית. (תזכרו את כל התופעות האלה בבקשה).

וירוס על שגורם לכל דבר אפשרי

כבר מספר חודשים שחוקרים מנסים למצוא איזה שהוא מכנה משותף שיכול להסביר את כל התסמינים שמופיעים ואולי הוא קשור בצורה מסוימת לסערת הציטוקינים.
נא להכיר "סערת ברדיקינין".
השערה זו עלתה כבר ביולי 20 בג'ורנל Elife וקיבל גם התייחסות באוקטובר 20 בעיתון Forbes.
ברדיקינין היא מולקולה חלבונית המשחקת תפקיד מרכזי במצבי דלקת ופועלת כחומר וזו-אקטיבי המרחיב כלי-דם (מוריד לחץ דם) ביחד עם היסטמין, כלומר גם פה כמו בסערת ציטוקינים מדובר במשהו טבעי שיוצא מאיזון.
אנשים עם יתר לחץ דם, כאמור נמצאים בסיכון לתחלואת קורונה קשה, שבה הזיהום הדלקתי מתפשט לכמה מערכות גוף. "נקודות הכניסה" של הנגיף לתאי הגוף שנדבק בו, קולטני ה-ACE2, הם מייצרי הורמון מעודד ברדיקינין.
אותה "סערת ברדיקינין" גורמת לכך שכלי הדם נעשים פגיעים יותר לדליפות, כלומר מאבדים מאטימותם, לדוגמה דימומים. סריקות MRI שנערכו בצרפת הראו דליפות מכלי דם למוח (רעלנים) מה שיכול להסביר את ההקשרים לבעיות נוירולוגיות (סחרחורות, שיכחה, אירועי שבץ מוחי ופרכוסים).
כמו כן פעילות לא נורמלית של ברדיקינין עשויה ליצור באופן מוגבר של חומצה היאלרונית בריאות, שהופכת לג'ל יחד עם דליפת הדם מנימי הריאות, מה שיכול להסביר מדוע אנשים עם מחלה חמורה שמחוברים למנשמים לא מצליחים להתגבר על מצבם, מה שמוביל לסטטיסטיקה שמציגה שיעורי תמותה גבוהים במיוחד בהנשמות.
חולים אחרים דיווחו על כאבי שרירים ומפרקים ואף זאת תופעה שכיחה הקשורה, ככל הנראה, ברמות היתר של הברדיקינין שגם מאיצות תסמינים במערכת העיכול כמו שלשול ועוויתות (קרמפים) בעת בחילה שאובחנו ודווחו בקרב חולי קורונה.
כמובן שדרוש עוד זמן רב כדי להוכיח את ההיפותזה הזו.

שימו לב למידע הבא

תרופות שכיחות במיוחד להורדת לחץ דם, אי ספיקת לב, נפרופתיה סוכרתית (אי ספיקת כליות אצל סוכרתיים) הפועלות במנגנון עיכוב ACE, אנזים ששכיח בעיקר בריאות ולו חלק חשוב בויסות לחץ דם במערכת שנקראת RAAS (רנין-אנגיוטנסין-אלדוסטרון), שבקצרה מטרתה לאזן לחץ דם על פי רמות של נתרן, אשלגן וכמות מים בכלי הדם.
והנה השוס…
תופעות הלוואי השכיחות: לחץ דם נמוך (חולשה, כאבי ראש, טשטוש ראיה, בחילה או סחרחורת ובמקרים קשים עילפון ופרכוסים), שיעול יבש כרוני, סינוסיטיס, ברונכיטיס וקוצר נשימה, היפרקלמיה (שינויים בקצב לב, פרפור חדרים ומוות), בחילות, הגברת כאב ממקור דלקתי, פריחה בעור, בעיות עיכול כוללות גם כאב בטן, שלשול, בחילות והקאות. הפרעות בטעם (הן תלונות פחות שכיחות), ירידה בתפקוד הכלייתי (שבאופן פרדוקסלי יכול לגרום ליתר לחץ דם).
ונחשו לאיזו עוד תופעה תרופות אלה גורמות? נחשתם נכון… הצטברות של ברדיקינין!

זה מהוירוס או מהתרופות ?!

מוזמנים להזין דוא"ל למטה כדי להתעדכן ראשונים

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s