ויטמין C·קורונה וירוס

מחקר סקירה מציע שויטמין סי עשוי לשפר את תוצאות ההחלמה של חולי קורונה

כולם יודעים שוויטמין C חשוב למערכת החיסון ולתמיכה באיברים החיוניים לבריאות כללית.
בתור יועץ אני נתקל באחוזים גבוהים של שאלות הקשורות למחלות חורף (שפעת/ קורונה). ובכולם אני מסביר שלא משנה מה השם של הוירוס וכמה וירוסים קיימים בעולם. יש לנו מערכת חיסון אחת שלמה ומושלמת שאם ניתן לה את כל מה שדורשת, היא תדע לחסל ולהפתר מכל מזהם.
לא חסר מה להציע לאנשים לחיזוק מערכת החיסון, אבל אין ספק שויטמין C תמיד יינתן כחלק מהטיפול. לעתים דרך תזונה בלבש ולעתים קרובות ותלוי תסמינים, תוסף.

בסקירה של שנים עשר מחקרים, כולל חמישה מחקרים אקראיים מבוקרים, שפורסמה בנובמבר 21 בג'ורנל Life הצביעו החוקרים על כך שוויטמין C יכול לשפר את התוצאות עבור חולים עם זיהום קוביד-19.

צוות של מומחי ויטמין C כולל ד"ר Marcela Vizcaychipi מהפקולטה לרפואה באימפריאל קולג' בלונדון, ופרופסור Anitra Carr העומדת בראש קבוצת התזונה ברפואה באוניברסיטת אוטאגו, שם הם עקבו אחר כל המחקרים הקשורים לקוביד וויטמין סי.
על פי הדיווחים, המחקרים מראים שלמטופלים יש רמות של ויטמין C מדוללות, לעתים קרובות לרמה שנמצאת בצפדינה, וזקוקים למינונים נכבדים כדי להחלים ולשרוד.
ד"ר Vizcaychipi, העומד בראש המחקר ברפואה דחופה בבית החולים צ'לסי ווסטמינסטר, נתן לחולי קורונה ולחולים ללא קורונה עד 6 גרם של ויטמין C לווריד. המינון תלוי בחומרת המחלה ובכמות הדרושה לתיקון מחסור.
החוקרים מציינים שויטמין C הוא ללא ספק אחד מגורמים רבים שתורמים לתוצאות טובות יותר ולמהירות ההתאוששות. זה צריך להיות נוהג מקובל. לא היו לנו בעיות בטיחות בכלל. על פי הסקירה הקלינית, ויטמין C תוך ורידי עשוי לשפר את פרמטרי החמצון, להפחית סמנים דלקתיים, להפחית את ימי האשפוז ולהפחית את התמותה, במיוחד בחולים הקשים יותר.
לא דווחו תופעות לוואי בכל ניסויים קליניים שפורסמו בוויטמין C בחולי קוביד-19.

Vitamin C is certainly one of multiple factors that contributes to better outcomes and speed of recovery. It should be standard practice. We have not had any safety issues at all
intravenous vitamin C may improve oxygenation parameters, reduce inflammatory markers, decrease days in hospital and reduce mortality, particularly in the more severely ill patients
No adverse events have been reported in any published vitamin C clinical trials in COVID-19 patients.

מהסקירה עולה גם כי מינונים גבוהים של ויטמין C עשויים גם להרחיק אנשים מבית החולים באמצעות הגדלת קצב ההחלמה שלהם. ובכך יורד גם הסיכון לזיהום משני של חיידקים עמידים הנפוצים במיוחד בבתי החולים.

עוד ציינו החוקרים שהוכח כי מינונים אוראליים של 8 גרם ליום מגבירים את קצב ההחלמה מזיהום סימפטומטי ב-70%. עבור חולים קשים יותר, ניסויים במינונים של 6-24 גרם ליום לווריד הראו יתרונות חיוביים במונחים של עלייה בהישרדות, והפחתת האשפוז, שיפור בחמצן או הפחתת דלקת.

Oral doses of 8 grams per day have been shown to increase the rate of recovery from symptomatic infection by 70%. For more critically ill patients trials using doses of 6-24 g a day intravenously have shown positive benefits in terms of increased
https://www.nutraceuticalbusinessreview.com/news/article_page/Study_review_suggests_vitamin_C_may_improve_COVID_outcomes/180307survival, and reduced hospital stay, improved oxygenation or reduced inflammation

כאשר הדילול הוא גדול והמצב הוא קיצוני אים ספק שתיסוף של ויטמין סי הוא הכרחי, רק חבל שבתי חולים הולכים אך ורק על פי פרוטוקולים שבהם ויטמין סי ודי לא נכללים בהם.

אם אתם מוצאים את המידע מענין ומועיל ומעוניינים בהמשך העשייה למען בריאות טבעית מודעת לכולם, מוזמנים לתרום בכל סכום (חד פעמי או חודשי)

מוזמנים להזין דוא"ל למטה כדי להתעדכן ראשונים

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s