בלוטת התריס·היפותירואיד·סרטן תירואיד·קרינה אלקטרומגנטית - 5G

טלפונים סלולארים – בלוטת התירואיד

האם קרינת הטלפון הנייד יכולה להשפיע על בלוטת התריס שהיא חלק מהמערכת האנדוקרינית ושההורמונים שלה מווסתים תפקודי גוף חשובים כמו נשימה, קצב הלב, מערכות העצבים, משקל, חוזק שרירים, מחזור נשי, טמפרטורת גוף וכולסטרול?

כדי לענות על שאלה זו, חוקרים בארה"ב ערכו סקירה של מחקרים רלוונטיים שפורסמו לאחר 2001. את הממצאים שלהם פרסמו באוגוסט 21 בג'ורנל Cureus
הם מצאו שקרינה בטלפון נייד יכולה להיות קשורה עם תת פעילות בלוטת התריס ושינויים ברמות הורמוני בלוטת התריס. הם גם מצאו שינויים בזקיקי בלוטת התריס בבלוטת התריס של חולדות שנחשפו לקרינה. ככל שהחשיפה גדולה יותר וככל שהחשיפה ארוכה יותר, כך גדלו ההשפעות.

מחקר קודם שפורסם בדצמבר 20 בג'ורנל International Journal of Environmental Research and Public Health בדק את שיעורי סרטן בלוטת התריס בכל המדינות הנורדיות מ-1970 עד 2017. המחברים מצאו שהעליות החדות ביותר התרחשו בין 2001 ל-2017, התקופה שבה נעשה שימוש נרחב בטלפונים ניידים.
החוקרים סיכמו שתוצאות אלו תואמות את התוצאות האחרונות לגבי סיכון מוגבר לסרטן בלוטת התריס הקשורים לשימוש בטלפונים ניידים. אנו מניחים כי קרינת RF היא גורם סיבתי לשכיחות הגוברת של סרטן בלוטת התריס.

These results are in agreement with recent results on increased thyroid cancer risk associated with the use of mobile phones. We postulate that RF radiation is a causative factor for the increasing thyroid cancer incidence

ההשפעה השלילית על התירואיד היא ככל הנראה בגלל השפעה לרעה על ספיגת היוד בבלוטת התריס או עליית הטמפרטורה מהקרינה והשפעתה הישירה על בלוטת התריס[1]

למידע נוסף על קרינה אלקטרומגנטית היכנסו.
לדרכים לחיזוק תפקודי הבלוטה היכנסו

כנראה שלא נוכל להמלט לגמרי מהמרוץ דיגיטלי האלחוטי (האינטרנט של הדברים), אבל לפחות בבית ניתן להתחבר בצורה ישירה, אם לטלפונים נייחים ואם דרך קבלים למחשב (לרבות הנייד) וכאשר מדברים בסלולארי להקפיד על מרחק של חצי מטר או יותר, כלומר לדבר ברמקול ולא צמוד לאוזן.

ואם אתם רוצים גם את הנייד לחבר לרשת כאשת אתם בבית מבלי צורך להשתמש באלחוטי היכנסו

אם אתם מוצאים את המידע מענין ומועיל ומעוניינים בהמשך העשייה למען בריאות טבעית מודעת לכולם, מוזמנים לתרום בכל סכום (חד פעמי או חודשי)

כדי להתעדכן ראשונים מוזמנים להזין דוא"ל למטה

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s