מערכת חיסון·קורונה וירוס·שמן קוקוס

רופאים בהודו חוזרים למקורות וממליצים על שמן קוקוס כחלק מהמלחמה במגפה

במשך יותר מ-50 שנים ארגוני הבריאות החליטו לעשות תהליך 'דמוניזציה' לשמן הקוקוס… מישהו החליט שהוא שומן רווי מסוכן והתעלם מ-4000 שנים של שימוש יומיומי בהמון ארצות בעולם.
על סגולותיו של שמש הקוקוס כתבתי כאן:

רופאים מהודו החליטו לחזור למקורות האיורבדיים ולהמליץ על שמן הקוקוס כחלק מהמלחמה ב"מגיפת" הקורונה…
והציגו את היכולות של שמן הקוקוס במאמר שפורסם ביולי 2020 בג'ורנאל הרפואי ההודי Journal of The Association of Physicians in India

https://japi.org/w2f4d4b4/coconut-oil-and-immunity-what-do-we-really-know-about-it-so-far

יכולות אנטיויראליות, אנטי בקטריאליות, אנטי פרזיטיות ובקיצור כל דבר שיכול לזהם… שמן הקוקוס עושה זאת בשני מישורים… האחד חומרים שהשמן מכיל והוכחו כאנטי ויראליים והשני חומרים שמשפרים את תיפקודי מערכת החיסון ומעלים את רמות כדוריות הדם הלבנות.


עד היום לא יצאה גירסה רשמית למקור הוירוס המכונה קוביד-19 וזה לא כי לא יודעים… יש קשר שתיקה בין מדינות…
מדינות מאוד אוהבות להשאיר מידע לא סגור שיוצר קונספירציות… וקונספירציות נתפסות בעיני ציבור גדול כמשהו שלילי ושטויות ולכן זה משרת את המדינות ברמת ההפרד ומשול ויצירת הסתה…אחת הגירסאות הקיימות לגבי קוביד-19 היא שהוירוס הונדס ושיש בו אלמנטים של וירוס HIV (זה המקושר לאיידס)…
לוירוס הזה לא נמצא חיסון מהסיבה שהוא כל הזמן משתנה, וגם קוביד-19 משנה עצמו לעתים תכופות.. ולכן רוב הסיכויים שגם אם יהיה חיסון הוא יהיה שווה ברמתו לחיסון השפעת…בלינק המצורף למעלה ישנה סקירה של מחקרים שנים מהם בחנו את שמן הקוקוס אצל נשאי HIV ומצא יכולת הגנה מופלאה של מערכת החיסון.

The first clinical trial using coconut oil (45 mL daily) and monolaurin (95% purity, 800 mg daily) against HIV-AIDS was conducted in the Philippines.
This study involved 15 HIV patients, aged 22 to 38 years, 5 males and 10 females, for 6 months. There was only one fatality and 11 of the patients showed higher CD4 and CD8 counts after 6 months.

In another study, HIV subjects with CD4+ T lymphocyte counts less than 200 cells/microliter were divided into a VCO group (45 mL daily) and control group (no VCO).After 6 weeks, the VCO group showed significantly higher average CD4+ T lymphocyte counts versus control

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s