קורונה וירוס

המספרים מראים שקוביד-19 אמנם מדבק מאוד אבל לא הורג כפי שחשבו וכנראה גם פחות משפעת עונתית

הערכות אחוזי תמותה

הדרך היחידה לדעת בוודאות כמה הוירוס קטלני היא לדעת בוודאות כמה מתו ממנו ולא ממחלות אחרות, וזה כבר הובהר שאיננו מדויק בעליל… כמו כן צריך לדעת כמה באמת נדבקו (עם סימפטומים ובלי סימפטומים) וגם זה לא כל כך ברור כי הבדיקות עצמן לא אמינות ובאופן כללי לא עושים מספיק בדיקות (עיקר הבדיקות לבעלי סימפטומים או כאלה שנכחו ליד כאלה)… ודבר נוסף שלא נעשה מספיק אלו הן הבדיקות הסרולוגיות שמראות למי יש נוגדנים, כלומר בוודאות נחשף.

נתחיל מהגופים הרשמיים (CDC) מעריכים ששיעור התמותה מקוביד-19 הוא 0.4% בקרב הסובלים מתסמינים ואם לקוחים כחלק מהחישוב את שיעור הא-סימפטומטיים שהוא 35% מהמקרים בקרב אלה שנדבקו, זה מוריד את שיעור התמותה הכללי (IFR) לרמה של 0.26% – כמעט בדיוק כמו מה שחוקרי סטנפורד בראשות ד"ר איונדיס מצאו באפריל 2020.

Officials estimate a 0.4% fatality rate among those who are symptomatic and project a 35% rate of asymptomatic cases among those infected, which drops the overall infection fatality rate (IFR) to just 0.26% — almost exactly where Stanford researchers pegged it a month ago
https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/hcp/planning-scenarios.html


והנה מידע נוסף מגיע גם מארצות הברית… חוקרים מאוניברסיטת Penn שבפנסילבניה יצאו במאמר ביוני 2020 עם הכותרת הבאה:

Initial COVID-19 infection rate may be 80 times greater than originally reported

הם רושמים שמספר הנדבקים אמור להיות הרבה יותר גבוה (פי 80) ממה שדווח תחילה… כלומר יש עוד מלא אנשים "חולים" שלא ידעו עליהם…
מה זה אומר?
שהוירוס הזה אולי יותר מדבק ממה שחשבו ומצד שני הרבה הרבה פחות הורג.

Our results suggest that the overwhelming effects of COVID-19 may have less to do with the virus’ lethality and more to do with how quickly it was able to spread through communities initially
https://stm.sciencemag.org/content/early/2020/06/22/scitranslmed.abc1126.full

גם אם מדובר בפנדמיה (בגלל התפוצה) אין שום ביסוס נתונים למדיניות הפניקה והתקנות שפוגעות בחופש ומראות סימנים של דיקטטורה עולמית.


ראש מערך החירום של ארגון הבריאות העולמי הוקלט ב-05.10 אמר, אבל מה שהוא אמר:

"ההערכות הטובות ביותר מצביעות על כך שכ -1 מכל עשרה אנשים ברחבי העולם נדבקו בנגיף הקורונה"

ועכשיו ההסבר של חשיבות הדברים!
ההבדל בין השפעת לקוביד-19 הוא שעד כה המוות משפעת נוהל על פי תחשיבים והערכות… כשלמעשה מדובר על 250-650 אלף מקרי מוות בשנה.
עם הקורונה הם נקטו עד כה בחישוב "מדויק" של דיווחים מהשטח ולא בהערכות…
אנחנו יודעים שלא כך הדבר ושהנתונים הם במקרה הטוב מוטים ובמקרה הרע מעוותים ושקריים, אבל באופן חד פעמי נבליג על כך כדי להבין את המשמעות של מה שאמר ד"ר Michael Ryan.
760 מיליון אנשים נדבקו מתוך 7.6 מיליארד בעולם (1 מתוך 10)
ולפי האתר שלהם כמיליון מקרים מדווחים שמתו מקורונה.

יותר מפי 20 ממספר המקרים שאושרו…
הערכה מול הערכה…
עכשיו אפשר להשוות את זה לשפעת – 0.13% תמותה
וזה בלי להוריד את העיוותים והשקרים!!!

מדגמים סרולוגיים המלמדים על חסינות

מדגם סרולוגי ראשון בישראל מעלה כי שיעור החשיפה לנגיף עומד על 2.5% – גבוה יותר מזה שמשתקף כיום בשיעור הבדיקות החיוביות.
הצוות, בראשות פרופ' דני כהן ראש בית הספר לבריאות הציבור באוניברסיטת תל אביב וחבר בצוות הטיפול במגפות במשרד הבריאות (צט"מ), חיפש בדגימות את הנוגדנים מסוג IgG המעידים על התגובה החיסונית של גוף האדם כאשר הוא נחשף ונדבק בנגיף. תגובה זאת מתפתחת בדרך כלל כשבועיים-שלושה ממועד החשיפה לזיהום ומופיעה גם אצל מי שלא פיתח את תסמיני המחלה. רמת האמינות של בדיקה כזאת 98%-95%
הסקר מעלה שעל כל מקרה מאומת ומדווח יש בישראל כנראה בין 11 ל-16 מקרים שלא נתגלו..
המשמעות: כ-200 אלף ישראלים נדבקו בנגיף הקורונה מאז תחילת המגפה, כלומר הם נדבקו בקורונה ורובם חוו אותה כמחלה קלה… ואולי אם לא היה סגר כולל היינו נמצאים באחוז גבוה הרבה יותר… מוגנים יותר בפני ה"גל השני".

במאי 2020 יצא מחקר נוסף בשוויץ חוקרים בדקו את רמות הנוגדנים גם לפי החומרה של התסמינים…והם מצאו שהנוגדנים הספציפיים (IgG) מופיעים רק במקרים החמורים ביותר ובערך 1 מתוך 5 מאומתים…

Sars-Cov-2-specific antibodies only appear in the most severe cases, or about 1 out of 5.
When symptomatic, COVID-19 can range from a mild flu-like illness in about 81% to a severe and critical disease in about 14% and 5% of affected patients,

הנתונים מהמחקר מראים כי ייצור IgA מערכתי ו- IgG כנגד קוביד-19 מתפתח בעיקר במקרים הקשים ביותר, וביחד עם רמות IgA גבוהות מאוד שנראו אצל חולים עם תסמונת מצוקה נשימתית חריפה (ARDS)… ואילו במחלה קלה יהיה ריכוז סרום חולף של קוביד-19 עם נוגדנים ספציפיים, אך שמעוררים הפרשת IgA ספציפית מסוג קוביד-19 ברירית.
הממצאים מציעים ארבע דרגות של תגובות נוגדנים התלויות בחומרת COVID-19.

These data show that systemic IgA and IgG production against SARS-CoV-2 develops mainly in severe COVID-19, with very high IgA levels seen in patients with severe ARDS, whereas mild disease may be associated with transient serum titers of SARS-CoV-2-specific antibodies but stimulate mucosal SARS-CoV-2-specific IgA secretion. The findings suggest four grades of antibody responses dependent on COVID-19 severity.

לפי המחקר הזה מבינים, שיש עוד אנשים שעברו את הוירוס (מאותם נבדקים) שלא נספרו ככאלה שעברו את הוירוס כי חיפשו רק את ה-IgG.

If 80% of those infected really do not produce antibodies then there is a live possibility the virus is present in many more people than usually supposed. Which would in turn potentially reduce the IFR, possibly considerably

כלומר האחוזים של הנדבקים עוד יותר גבוהים וזה מוריד עוד יותר את אחוזי התמותה (ממסקנות המחקר הקודם)!
ואם משלבים את המידעים הללו יחד עם מחקר נוסף מלפני חודש, שמצא שבין 40-60% עשויים להיות מחוסנים לקוביד-19 גם בלי להחשף אליו ספציפית (אלא ממשפחת הקורונה).

Importantly, we detected SARS-CoV-2-reactive CD4+ T cells in ∼40%–60% of unexposed individuals, suggesting cross-reactive T cell recognition between circulating “common cold” coronaviruses and SARS-CoV-2.
https://www.cell.com/cell/fulltext/S0092-8674(20)30610-3


זוכרים את מחקרו של פרופ' ג'והן יואנידיס מאוניברסיטת סטנפורד מאפריל (מופיע גם בתחילת המאמר)?
אז ביולי 20 הוא פרסם מאמר בג'ורנל של bmj-yale שמסכם בדיקות סרולוגיות באזורים שונים בעולם והוא מצא ששיעור התמותה הממוצע עומד על 0.27, כשהוא נע בין 0.09% ל-0.57 באזורים הפגועים ביותר. ושמתחת לגיל 70 האחוזים עומדים על 0.05% והמסקנה: "ה-IFR נוטה להיות נמוך יותר מההערכות שנעשו מוקדם יותר במגיפה".

The infection fatality rate of COVID-19 can vary substantially across different locations and this may reflect differences in population age structure and case-mix of infected and deceased patients as well as multiple other factors. Estimates of infection fatality rates inferred from seroprevalence studies tend to be much lower than original speculations made in the early days of the pandemic

ארגון הבריאות העולמי מתחיל להראות סימנים של פחד מהמדיניות שלו שכן ברחבי העולם התחילו לדבר על פשעים נגד האנושות עם אצבע מאשימה גם כלפיהם. ופרסם עכשיו את מאמרו של יואנידיס בג'ורנל שלהם Bulletin of the World Health Organization


כל הממצאים הללו מראים שלמרות שהנתונים מעוותים ולא מדוייקים ניתן בהחלט להבין שהקוביד לא יותר קטלני משפעת וסביר שאף פחות!

כמה זמן הנוגדנים קיימים לאחר חשיפה ראשונה לוירוס?

2 מחקרים מאוסטרליה ודרום קוראה מראים שאצל אנשים שנדבקו בקוביד-19 והחלימו, הנוגדנים מגיבים טוב לחשיפה נוספת לפחות ל-8 חודשים

Two studies find that COVID-19 antibodies last 8 months

תאי זיכרון B נמצאו בכל משתתפי המחקר האוסטרלי. התאים "זכרו" את חלבוני הנגיף ויכולים ועוררו ייצור מהיר של נוגדנים כאשר הם נחשפו אליו פעם נוספת.
במחקר הדרום קוריאני ראו שגם שמונה חודשים לאחר זיהום קוביד-19 א-סימפטומטי או קל, היו אצל החולים שיעורים גבוהים של נוגדנים בסרום.
זה מצוין גם באתר של ה-CDC!

אז נשאלת השאלה: מדוע ארגון הבריאות שינה את הגדרת חסינות העדר לחיסון מלאכותי בלבד, כי הרי הוכח שאנשים מתחסנים לתקופה ארוכה, מה שטרם הוכח בחיסונים החדשים.

זיכרון חיסוני מחשיפה לוירוסים אחרים ממשפחת קורונה

מחקר מאוגוסט 2020 שפורסם בג'ורנל הרפואי Cell בחן את מצבם החיסוני של 206 שוודים (אחת המדינות עם הכי פחות הגבלות חברתיות).
המשתתפים נכנסו לחמש קטגוריות:

  • אנשים עם קוביד-19 מתון ומתמשך או חמור.
  • אנשים שהחלימו לאחר זיהום קל או קשה.
  • בני משפחה אסימפטומטיים שנחשפו לזיהום.
  • אנשים בריאים שתרמו דם במהלך המגיפה.
  • אנשים בריאים שתרמו דם בשנת 2019, לפני המגיפה.
צוות החוקרים מצא כמה דברים מדהימים וחלקם אף מפתיעים ומעודדים לגבי החוסן האישי והקולקטיבי של האנשים:
  • תגובות חזקות של תאי T מסוג זיכרון ורמות נוגדנים גבוהות הספציפיות לנגיף בכל 23 האנשים שהחלימו מ- קוביד-19 קשה.
  • באופן מפתיע יותר, ל -30 מתוך 31 האנשים שהחלימו מזיהום קל היו תגובות של תאי T מסוג זיכרון לנגיף, ול -27 היו גם נוגדנים.
  • מתוך 28 בני משפחה שנחשפו לאדם נגוע, 26 הצליחו לעלות בתגובות תאי T לנגיף, ול -17 היו נגדן נוגדנים.
  • אפילו לאחר זיהום קל מאוד, נצפו תגובות של תאי T זיכרון וגם חודשים אחרי הזיהום. לעתים גם ללא המצאות של נוגדנים לקוביד-19.

הממצאים הללו מראים כי ההסתמכות על תגובות נוגדנים בלבד, עשויה להפחית את מידת החסינות ברמת האוכלוסייה כנגד קוביד-19. השלב הבא הברור הוא לקבוע אם תגובות תאי T של זיכרון חזקים בהיעדר נוגדנים ניתנים לגילוי יכולים להגן מפני קוביד-19 בטווח הארוך.

Our findings suggest that the reliance on antibody responses may underestimate the extent of population-level immunity against SARS-CoV-2. The obvious next step is to determine whether robust memory T-cell responses in the absence of detectable antibodies can protect against COVID-19 in the long term

עוד טוענים החוקרים, שמערך הנתונים הקולקטיבי מראה ש- קוביד-19 מעורר תגובות תאי T זיכרון חזקים, רחבים ופונקציונאליים מאוד, מה שמרמז כי חשיפה או זיהום טבעי עשויים למנוע פרקים חוזרים ונשנים של COVID-19

Our collective dataset shows that SARS-CoV-2 elicits robust, broad, and highly functional memory T-cell responses, suggesting that natural exposure or infection may prevent recurrent episodes of severe COVID-19

דבר מדהים נוסף שנמצא, שאצל 28% מאלו שתרמו דגימות דם בשנת 2019, לפני המגיפה הנוכחית, החוקרים גילו תאי T שהגיבו ל- קוביד-19. החוקרים מאמינים כי הדבר משקף חסינות הנגרמת כתוצאה מחשיפה לוירוסים ממשפחת הקורונה שיש להם רצפי חלבון המשותפים ל- קוביד-19. החוקרים משערים כי תגובות אלה עשויות לספק הגנה מסוימת מפני הנגיף החדש.
החוקרים מציינים שהמחקר הוא קטן ושיש להמשיך לעקוב אחר ההתפתחויות, אולם עד כה לא נמצא אדם שהחלים מהמחלה חווה אותה שוב באיזו שהיא צורה. ולמעשה לא נצפו אנשים שחלו שוב במחלה.

none of the individuals in their study who recovered from the infection have experienced further episodes of COVID-19. There are also no confirmed cases of humans who have had COVID-19 contracting the infection again at a later date.


מחקר שנעשה על ידי מומחים למחלות זיהומיות במרכז הרפואי באוניברסיטת רוצ'סטר שפורסם בספטמבר 20 בג'ורנל הרפואי mBio. מאשש את הממצאים של המחקר הקודם… במחקר השוו בין דגימות דם של 26 אנשים שהחלימו מקוביד-19 קל עד בינוני ו- 21 תורמים בריאים שדגימותיהם נאספו לפני שש עד 10 שנים – הרבה לפני שהיו יכולים להיחשף לקוביד-19. החוקרים מדדו רמות של תאי זיכרון B ונוגדנים המכוונים לחלקים ספציפיים של חלבון הספייק, הקיים בכל הווירוסים, דרכו חודרים לתאים ומתרבים. ולמרות שקים שוני בספייק שבין ווירוסי הקורונה, ישנו חלק משני (Spike S2) שהוא נשאר די דומה ואותם תאי B מזהים אותו. וזו הסיבה שלדעת החוקרים להמון אנשים יש כבר חסינות גם כנגד קוביד-19.
החוקרים גם מעריכים שההגנה הזו היא כנראה לשנים רבות גם אם נראה שרמות הנוגדנים בדם יורדות עם הזמן

When we looked at blood samples from people who were recovering from COVID-19, it looked like many of them had a pre-existing pool of memory B cells that could recognize SARS-CoV-2 and rapidly produce antibodies that could attack it
https://www.urmc.rochester.edu/news/story/can-the-common-cold-help-protect-you-from-covid-19
our demonstration of MBC induction by SARS-CoV-2 infection suggests that a durable form of B cell immunity is maintained even if circulating antibody levels wane.
The study, authored by infectious disease experts at the University of Rochester Medical Center, also suggests that immunity to COVID-19 is likely to last a long time – maybe even a lifetime.


מחקר נוסף מינואר 21 מהג'ורנל Cell Reports Medicine חוקרים מאוניברסיטת אריזונה הצפונית מצביעים גם הם שמערכת החיסון של אנשים הנגועים ב- קוביד-19 עשויה להסתמך על נוגדנים שנוצרו במהלך זיהומים קודמים מווירוסים ממשפחת קורונה אחרים.

Our results suggest that the COVID-19 virus may awaken an antibody response that existed in humans prior to our current pandemic, meaning that we might already have some degree of pre-existing immunity to this virus

Our findings highlight sites at which the SARS-CoV-2 response appears to be shaped by previous coronavirus exposures, and which have potential to raise broadly-neutralizing antibodies. We further demonstrate that these cross-reactive antibodies preferentially bind to endemic coronavirus peptides, suggesting that the response to SARS-CoV-2 at these regions may be constrained by previous coronavirus exposure
https://www.tgen.org/news/2021/january/19/covid-triggers-antibodies-from-past-infections/

לא משנה מאיפה מסתכלים על זה…
האמת יוצאת לאור והוירוס המאיים הזה, שבכלל לא בודד…

עמוד 39 (פסקה אחרונה
https://www.fda.gov/media/134922/download?fbclid=IwAR1_umB-NQKDtpkpG0rBX0JMN5jofluqpKjzBkP0sE2-eLplaKM2KfBjahk

והבדיקות (PCR) הלא אמינות בלשון המעטה שלא מיועדות בכלל לשימוש של אבחנה אלא אך ורק לצורכי מחקר.

כולם ממחישים באופן חד משמעי שכל הגזרות וההגבלות הן לא מציאותיות ופוגעות באוכלוסיות רבות כלכלית, בריאותית, נפשית, רווחתית והשכלתית!
והמנהיגים יישאו בתוצאות!!!

היטיב מאוד להגדיר את הדברים אתמול ד"ר סקוט אטלס, יועץ הנשיא טראמפ (גם הוא מסטנפורד): "ההיסטוריה תתעד את פרצופיהם של מומחי בריאות הציבור, ככמה מהכישלונות האפיים החוטאים ביותר בתולדות המדיניות הציבורית. הם הרגו אנשים, בחוסר ההבנה שלהם. המדיניות עצמה היא פשע נגד האנושות".

מוזמנים להזין דוא"ל למטה כדי להתעדכן ראשונים

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s