טבע סביבה ואקולוגיה·טיטניום די אוקסיד·מסכות (בד/כירורגיות)·מתכות כבדות·עופרת·פלסטיק·קורונה וירוס·תעשיה מזהמת (אוויר/מים/אדמה)

מסיכות כירורגיות לא מונעות זיהומים בדרכי הנשימה וייתכן שאף תורמות לכך, גורמות לבעיות אחרות ומזהמות את הסביבה

מגפת הקורונה מראה לנו בצורה המוחשית ביותר כמה לבני האדם, הן הקשורים לממסד הבריאותי והסביבתי והן האנשים באופן כללי, לא אכפת מאיכות הסביבה והמנעות מזיהום… אני כמובן מכליל, זה לא כולם אבל זה בהחלט הרבה ואולי גם הרוב.
אז ראינו דרך צילומים של נאסא מה קורה לזיהום האוויר כשחיים בסגר = ירידה דרמתית. והסיבה היא שאותם מפעלים מזהמים ובאופן כללי אנשים, נמצאים בבית ולא מתאפשר המשך הזיהום. הוא נעצר והעולם מצליח לאזן עצמו…

בתחילת המגפה כולם אמרו שלא יעילות ומסוכנות

אבל מגפת הקורונה הביאה עלינו הנחיה של חבישת מסיכות אחרי שכבר כולם אמרו שמסכות (מנתחים או בד) לא עוזרות. רשויות הבריאות בכל העולם לרבות ארגון הבריאות העולמי, טענו פה אחד כי המסכות אינן יעילות, שהן מיועדות רק לצוות הרפואי, והפצירו בציבור שלא לקנות ולא "לעטות" אותן. ארגון הבריאות העולמי ממליץ לאנשים בריאים "לעטות" מסיכה רק כאשר הם מעניקים טיפול במישהו שנחשד כחולה קורונה. ארגון הבריאות העולמי גם קובע כי "השימוש הנרחב במסכות על ידי אנשים בריאים אינו נתמך בראיות מדעיות ומלווה באי-וודאות וסיכונים קריטיים.

גם בישראל המומחים אמרו זאת (פרופסור בליצר, פרופסור גרוטו, פרופ סדצקי, פרופ גמזו) זו היתה הדיעה הרווחת ממחקרים ולא כי ככה בא להם לומר!

ואז משהו השתנה…

וברוב המדינות ממליצים על מסיכות ובחלקן אף בצורה מנדטורית (קנסות).
תארו לכם 7 מיליארד אנשים חובשים מסיכות ומחליפים כל שעתיים (כפי הנדרש).

מסיכות – בעיה אקולוגית

מסכות רפואיות מיוצרות מפוליפרופילן. תקופת פירוקו המלאה היא 500 שנה לפחות (הכתבה המקורית ברוסית – גוגל טרנסלייט).

The decomposition of plastic takes place at different speeds depending on its composition. Plastic bags decompose most quickly – about 100 years in the soil. Products made of polypropylene and other types of food and non-food plastic decompose much longer. The term of their complete decomposition in the soil is at least 500 years

החומר הזה לא נעלם, אלא מתפרק באיטיות לחלקיקי פלסטיק מיקרוסקופיים החודרים לשרשרת המזון. ההערכה היא כי יותר ממאה אלף יונקים ימיים וצבים ולמעלה ממיליון עופות ים מתים מדי שנה בגלל הפלסטיק שבמיי הים. הפלסטיק הימי סופח רעלנים מה שמוביל להרעלת בעלי חיים שבולעים אותו בטעות.

בסרטון הבא מראים שכבר ממרץ (לפני ההנחיות על מסיכות וכפפות) יש זיהום של כפפות ומסיכות.
אנשים פשוט זורקים את הכפפות על הרצפה/מדרכה וממשיכים את היום כרגיל… וזה לא רק בחו"ל… זה גם בארץ!

על פי הערכות 1.56 מיליארד מסכות הגיעו לאוקינוסים כתוספת לזיהום השנתי של פלסטיקים… והם כאמור גם מכילים סיבי פלסטיק, רק משודרגים בכל מה שהגוף פלט לרבות וירוסים וחיידקים.
מישהו יודע איך זה ישפיע על היצורים הימיים ועל המזון שאוכלים מהים? כי פלסטיק מגיע בוודאות לצלחת, לכוס ולאוויר אז מדוע זה לא?

Estimated 1.56 billion face masks will have entered oceans in 2020 – OceansAsia Report For Immediate Release: December 7, 2020

3 מיליון מסכות כל דקה מושלכות בעולם ללא שום מנגנון של איסוף והשמדה ו/או הנחיה ו/או פיקוח ו/או קנסות. כך מציגים חוקרים במאמר מפברואר 21 בג'ורנל Frontiers of Environmental Science & Engineering, אבל למה להטריד את עצמנו בבעיות שלא נבדקו? כי זה 11 חודשים (בלבד) של מסיכות שהם 330 ימים שהם 7920 שעות שהם 475,200 דקות שבהן הושלכו 1,425,600,000,000 מסיכות (129 מיליארד מסכות בחודש).

Every minute of the day we throw away 3 million face masks. Many end up as potentially toxic micro- and nanoplastic or carriers for other toxicants in the environment, researchers warn.
No guidelines for mask recycling
Greater concern than plastic bags
We know that, like other plastic debris, disposable masks may also accumulate and release harmful chemical and biological substances, such as bisphenol A, heavy metals, as well as pathogenic micro-organisms
https://www.sdu.dk/en/nyheder/forskningsnyheder/mundbind-er-en-tikkende-plastikbombe?fbclid=IwAR13RTkluM1U6PXhkE__rbrUL3PEqy3oDbM5JvUaPEtHc86mBt0V5AqE1iU

מחקר של מדענים מאוניברסיטת סוונסי, שפורסם במאי 21 בג'ורנל Water Research מציג בעיה זיהומית שחייבים לתת עליה את הדעת.
המחקר חושף שכאשר המסכות באות במגע עם מים (ים, נהרות, נחלים, אגמים ובריכות), משתחררים מהם רמות גבוהות של מזהמים, כולל עופרת, אנטימון ונחושת. אחד החששות העיקריים של המדענים הוא שחלקיקים אלה התנתקו בקלות מהמסיכות ונשטפו למים ללא תסיסה.
הממצאים חושפים רמות משמעותיות של מזהמים בכל המסכות שנבדקו – כאשר חלקיקי מיקרו / ננו ומתכות כבדות שוחררו למים במהלך כל הבדיקות. החוקרים מסכמים כי תהיה לכך השפעה סביבתית ניכרת, ובנוסף תעלה את השאלה לפגיעה הפוטנציאלית בבריאות הציבור – אזהרה כי חשיפה חוזרת עלולה להיות מסוכנת מכיוון שלחומרים שנמצאו יש קשר ידוע למוות של תאים, לעקה גנוטוקסית (שיבוש מידע גנטי בגרעין התא) ויצירת סרטן.

מחקר מדצמבר 21 בג'ורנל Nature מצא כי על פני 11 מדינות שנחקרו, מספר המסכות שהסתיימו כפסולת גדל ב- 8400% מהרמות שלפני המגפה.

מחקר שפורסם בפברואר 22 בג'ורנל Nature מצא רמות חשיפה חריגות של טיטניום די אוקסיד שידוע כמסרטן אפשרי בשאיפה. וגם מאוד בעייתי בבליעה

In animal experiments, toxic effects were reported when TiO2 particles were inhaled11,12, as well as when they were ingested orally13,14. In 2017, the Risk Assessment Committee (RAC) of the European Chemical Agency (ECHA) reviewed the carcinogenic potential of TiO2 and proposed to classify Titanium dioxide as Carc. 2, H351 (suspected human carcinogen)15 by inhalation.

אבל הדבר הכי עצוב ומטריד הוא שעדייןם המדענים כותבים שלמסכות תפקיד חשוב ובלתי מוטל בספק "unquestionable" למרות שאין ראיות מוצקות שיש להן השפעה משמעותית על חולי והדבקה.

ההיסטוריה של המסכות – יעילות ובטיחות

מסכות כירורגיות (רפואיות) הופיעו לראשונה בשנת 1897 ומטרתן הייתה להגן על פצעים וחתכים של המנותחים מפני הטיפות שהופרשו על ידי המנתחים תוך כדי הנשימה. הן החלו לשמש גם מחוץ לחדרי הניתוח במטרה לשלוט בהתפשטות מחלות זיהומיות. בעת מגיפת השפעת של 1919, מסכות אלו כבר היו זמינות והופצו לאוכלוסייה, אך הן לא השפיעו על מהלך המגיפה. באותה התקופה טרם היה ידוע כי נגיף השפעת הוא עד כדי כך קטן-מימדים שמסוגל לחדור דרך מסיכה כירורגית.
בשנת 2010 הצהירה האקדמיה הלאומית האמריקנית למדעים כי מחוץ לכתלי בתי חולים, "מסכות כירורגיות אינן מיועדות ואינן מוכחות לצורך הגנת המשתמשים בהן מפני מחלות דרכי נשימה זיהומיות". שורה של מחקרים הראתה את חוסר היעילות של מסכות כירורגיות למניעת ההדבקה בשפעת בתנאי בית.
הסוכנות הקנדית לבריאות הציבור לא ממליצה לאנשים בריאים להשתמש במסכות בזמן מגיפות, מתוך הכרה בכך שהמסיכה לא הראתה יעילות במצבים אלה.
במחקר שהתנהל בשיטה אקראית במשך 2.5 חודשים בקרב צוותים רפואיים בטוקיו, מסכה כירורגית התגלתה כלא יעילה במניעת מחלות הצטננות.
במחקר אקראי צרפתי נבדק האם המסכה משפיעה על הדבקת בני משפחתו של חולה שפעת כשהוא "עוטה" אותה כל הזמן. נמצא כי המסכה לא השפיעה על מספר בני המשפחה שנדבקו.
המחקר האקראי הגדול ביותר בנושא מסכות, שכלל יותר מ-7,000 משתתפים, נערך בקרב עולי רגל למכה. "עטיית" מסכות לא רק שלא הפחיתה את שכיחות מחלות דרכי נשימה זיהומיות, אלא אף הגדילה אותה בקרב נשים. החוקרים הגיעו למסקנה כי המסכות אינן יעילות במניעת מחלות זיהומיות באירועים המוניים.
מחקר קוריאני שפורסם בשנת 2020 בדק האם מסיכות מסוגים שונים מסוגלות לסנן את נגיף הקורונה מנשימת חולי
COVID-19. גם מסכות כירורגיות וגם מסכות כותנה לא הצליחו לסנן את נגיף הקורונה במהלך שיעול של החולים. המחברים כותבים שגם מחקרים קודמים הראו שחלקיקים בגודל 0,04-0.2 מיקרון יכולים לחדור דרך מסכות כירורגיות. גודל החלקיקים של נגיף הקורונה נמצא בטווח הזה, ומכך נובע גם שמסכות אינן יכולות לסנן אותו ביעילות. המחברים מציינים כי הם מצאו ריכוזים גבוהים יותר של הנגיף על חלקן החיצוני של המסכות מאשר על חלקן הפנימי.
בסקירה שיטתית משנת 2010 לא נמצאו מחקרים שהוכיחו יתרונות של שימוש במסכה נגד הידבקות בשפעת.
מטה-אנליזה יפנית משנת 2014 הגיעה למסקנה כי המסכה אינה יעילה נגד שפעת.
סקירה שיטתית מ-2020 הגיעה לאותן המסקנות בדיוק. מחבריה קבעו כי אין ראיות משכנעות לשימוש נרחב במסכות כאמצעי הגנה נגד COVID-19.
סקירה שיטתית ומטא אנליזה משנת 2020 השוו את היעילות של מסכה כירורגית מול מסכה מסוג N95. השימוש ב-N95 הפחית את הסיכון להתרבות חיידקים, אך לא השפיע על שכיחות ההידבקות בשפעת, הצטננות ומחלות נגיפיות אחרות.
סקירות שיטתיות אחרות משנת 2012 ומשנת 2016 לא חשפו יתרונות של N95 בהשוואה למסכה כירורגית.
ארגון הבריאות העולמי מדווח כי שימוש לא נכון במסכה עלול להגביר את הסיכון להדבקה ולא להפחית אותו.
כך טען גם המנתח הכללי של ארצות הברית.
על פי מחקר בסינגפור המסכות N95 גרמו לכאבי ראש אצל 37% מחברי הסגל הרפואי.
במחקר שנערך בשנת 2020, 81% מהרופאים סבלו מכאבי ראש.
במחקר שנערך ב-2007, במנתחים העוטים מסכות נרשמו עלייה בקצב לב וירידת סטוראציה.
במחקר צרפתי שנערך בשנת 2018, הליכה במסכה למשך 6 דקות גרמה לקצב נשימה מוגבר בקרב אנשים בריאים.
במחקר שנערך ע"י ה-CDC, "עטיית" מסכה תוך כדי הליכה במשך שעה הובילה לעלייה בדופק, בקצב הנשימה ולעלייה ברמות הפחמן הדו-חמצני בדם
השימוש במכונת הנשמה N95 הביא גם לעלייה בלחץ הדם.
"עטיית" מסכה לפרקי זמן ארוכים על ידי אנשי סגל רפואי יכולה לגרום לנזק משמעותי בעור כתוצאה מהזעה ושפשוף.

והנה עוד 2 כתבות עם עוד עשרות מחקרים לגבי מסכות וחוסר האפקטיביות שלהם:

https://www.rcreader.com/commentary/masks-dont-work-covid-a-review-of-science-relevant-to-covide-19-social-policy
https://www.technocracy.news/masks-are-neither-effective-nor-safe-a-summary-of-the-science/

גם ד"ר קאופמן מסביר את כל נושא המסכות.
https://www.bitchute.com/video/Z19tYOeMG4B4/

בואו נעשה קצת חשבון כי מה שמספרים לנו בחדשות הוא בלשון המעטה לא מדויק ומוטה ובמקרים מסוימים אפילו מעוות במכוון.
משרד הבריאות יצא בקמפיין שעדין קיים ושוטף את המוח של מי שלא מבין, שמסיכות מצילות חיים וכי הן גורמות לאדם החובש אותן להיות מוגן ברמה של 85% ואם זה שלידו גם חובש מסיכה זה מייצר הגנה של 95%.
נשמע מבטיח, אבל אני אשמח לראות את המקור של הטענה הזו, כי זה רחוק שנות אור ממה שה-CDC פרסם ביולי 20.
המחקר בחן 2 קבוצות מאותו בית חולים:
1. 154 אנשים עם סימפטומים שאומתו (PCR) לקוביד-19
2. 160 אנשים עם סימפטומים שיצאו שלילי
במחקר בדקו את מידת חשיפתם לחולים מאומתים לקורונה
ואת המפגשים שהיו להם (משפחה, חברים, עבודה, אחרים)
וגם רמת תדירות השימוש במסכה (אף פעם/ לעתים רחוקות/ לפעמים/ לעתים קרובות/ כל הזמן)
התוצאות הראו דבר מדהים:
בקבוצה 1 70.6% חבשו מסיכות כל הזמן
בקבוצה 2 74.2% חבשו מסיכות כל הזמן
כלומר בממוצע היתה יעילות של 27.6% במניעת ההדבקה.
לא ידוע אם המפגשים כולם היו עם מסיכות ב- 314 האינדיבידואלים מהמחקר, אבל אם ניקח את היחס 10:85 מהתשדיר של המסיכות… זה אומר שאני נותן הגנה של כ- 3% לזה שעם מסיכה ולו המסיכה נותנת כ- 24.6% הגנה.

אז המחקר הזה הוא למעשה דבר שהיה ידוע לכולם גם בהתחלה (מרץ אפריל), כל המומחים בכל העולם אמרו זאת: "המסיכה לא יעילה".
מדוע שינו את הדיעה? הרי אין להם ביסוס מדעי?
כי כמו בכל דבר שקשור לבריאות… אין להם מושג!
וההנחיות הן כדי להגיד "עשינו משהו", רק שהמשהו הזה לא יעיל ושאר הדברים שצריך לעשות לא נעשים (חיזוק מערכת חיסון והמנעות ממזהמים באוויר, במים ובמזון)!
והעם אוכל את כל מה שאומרים לו, מפחד מהקנס או אפילו מעודד חבישת מסיכות ויש את הקיצוניים שמלשינים ומסיתים כנגד אלה שלא חובשים.
אז תסלחו לי אבל בשביל 3% שאתם תפחדו פחות, אני לא אמליץ על חבישת מסיכה שעושה גם נזקים.

מחקר נוסף שפורסם בנובמבר 20 בג'ורנל Annals בחן 2 קבוצות של אנשים מדנמרק… האחת חבשה מסכה והשניה לא.
אם החשיפה של העוטים די דומה לאלה של הלא עוטים… מה זה משנה מה השאר עושים? כי בכל מקרה לא היתה הדבקה מהותית. 95 אנשים מתוך 4862 משתתפים מלמד על קצת יותר מ-2% הדבקה אצל הלא עוטים וקצת פחות מ-2% הדבקה אצל העוטים, בסביבה שרבים ללא מסיכה.

4862 completed the study. Infection with SARS-CoV-2 occurred in 42 participants recommended masks (1.8%) and 53 control participants (2.1%

כמה עוד ניתן לרדת מזה?

*** דוח חדש (מרץ 21) של ה- CDC שמראה יעילות "היסטרית" של 1.32% בהפחתת תחלואה ומוות בארצות הברית לפי מדינות ולפי חוקים מנדטוריים של עטיית מסיכות.
ושלא תחשבו שחל בלבול או טעות במיקום של הנקודה העשרונית.

During March 1–December 31, 2020, state-issued mask mandates applied in 2,313 (73.6%) of the 3,142 U.S. counties. Mask mandates were associated with a 0.5 percentage point decrease (p = 0.02) in daily COVID-19 case growth rates 1–20 days after implementation and decreases of 1.1, 1.5, 1.7, and 1.8 percentage points 21–40, 41–60, 61–80, and 81–100 days, respectivelyafter implementation (p<0.01 for all) (Table 1) (Figure). Mask mandates were associated with a 0.7 percentage point decrease (p = 0.03) in daily COVID-19 death growth rates 1–20 days after implementation and decreases of 1.0, 1.4, 1.6, and 1.9 percentage points 21–40, 41–60, 61–80, and 81–100 days, respectively, after implementation (p<0.01 for all). Daily case and death growth rates before implementation of mask mandates were not statistically different from the reference period.
https://techstartups.com/2021/03/08/new-cdc-report-shows-mask-mandates-lowered-covid-19-cases-deaths-1-32-first-100-days-mask-policy-implemented/?fbclid=IwAR2lPTTSc_r21BGgWQ21zHvthT8_jJNf5-sEl4gR5Yk_9z-e2jHlGilZ4G4

הנזקים הפוטנציאליים מחבישת מסיכות

על פי ד"ר ג'ודי מיקוביץ חבישת מסיכה יכולה לסכן לא רק את המשתמש בה…
חבישת המסיכה תגרום לייצור יותר הפרשות וזה הבית המושלם של הוירוסים לשגשוג.
חבישת מסיכה מדכאת את מערכת החיסון ומגבילה את יצור האינטרפרון-1 ובכך האדם החובש את המסיכה מגביר את שגשוג הוירוסים כולם.
https://www.bitchute.com/video/hGMsIJAI760I/

לראיון המלא עם ד"ר מרקולה

סרטון שבו לבונרנטית מספרד מציגה מה קורה במסכה אחרי שימוש ממושך = צלחת פטרי.
מתורגם כתמליל בפוסט …
הדבר הזה גורם לנו לנשום את מה שאנחנו אמורים לפלוט וזה מתרבה וכך אנו משנים את המאזן של החיידקים וזה עלול להיות מזהם כשלעצמו.
https://www.facebook.com/steven1337/videos/10222983719763240/

ואם צריך מקור ישראל שמאשר זאת, אז פרופ רן בליצר אמר זאת בחדשות וגם ד"ר איתי גל

עטיית מסכות לאורך זמן יכולה להיות מסוכנת ביותר: מסכת בד הופכת במהרה למצע תרבית לגידולם של חיידקים ופתוגנים רבים, במיוחד בתנאים של חום ולחות

Masks, false safety and real dangers, Part 1: Friable mask particulate and lung vulnerability
Masks, false safety and real dangers, Part 2: Microbial challenges from masks

על מה מסתמכים כל אוהדי וכופי המסיכות?

מאמרי דעה קצרים, חדשים ומתוזמנים עליהן מבוססות הטענות שנשמעות לאחרונה, שאינם הוכחה מדעית, שכן הם מוטים ומתבססים על פרדיקציות לוקות בחסר. כאשר אותם אנשים מציגים את המאמרים הללו כ"מספר הולך וגדל של ראיות מדעיות", הם מתמרנים את עולם המדע, מורידים מאמינותו ומסכנים את בריאות הציבור באופן פזיז ולא אחראי.
מקבץ ראיות זה מבוסס על מאמר שפורסם במקור על ידי החוקר האמריקאי פרופסור דניס רנקורט, בו הוא מוכיח שלא קיימת אף ראייה מספקת התומכת באכיפה של עטיית מסכות.
באותו מאמר של פרופ' רנקורט קיים פרק נוסף, בו הוא גם עונה על השאלה מי הן אותן ראיות מדעיות אשר תומכות בכפיית עטיית המסכות (ראו עמוד 27 והילך) וכך נראה. לא קיים אף מאמר שמציע הוכחה סבירה לפיה אכן קיימת הצדקה לכפייה כלל ציבורית אכזרית ומסוכנת שכזאת.

עכשיו שימו לב לממצא הבא:

בארצות הברית קבוצה של אנליסטים ואנשי מחשבים (אנשי מספרים) לקחו את הנתונים הקיימים מ- 50 מדינות ובמקרים מסויימים גם פילחו למחוזות.
יש לציין שהם עשו הכל כדי שלא יגיעו "בודקי עובדות" ויאמרו: "אבל זה לא נכון, כי לא התחשבתם ב-14 ימים קדימה, צפיפות אוכלוסין" וכדומה…
בארצות הברית כל מדינה הגיבה בצורה מעט שונה בנוגע לחוקים ולהגבלות של מסכות, יש כאלה שלא הגבילו בכלל, יש כאלה שהגבילו רוב הזמן ויש כאלה שעשו זאת בפרקי זמן שונים.
אותם חוקרים לקחו את נתוני ההדבקה בתקופות המנדטוריות אל מול הלא מנדטוריות לגבי עטיית מסכות והגיעו למסקנה חד משמעית

החוקים המנדטורים לגבי עטיית מסיכות לא רק שלא הורידו את ההדבקות, הן אפילו העלו אותן!!!

כאשר היו חוקים מנדטורים לעטיית מסיכה כמות הנדבקים היתה 27 לכל 100,000 בדיקות בעוד שבתקופות שלא היתה חובה כזו היו 17 נדבקים לכל 100,000 בדיקות, כלומר עליה של 59% בזמן חובת עטיה!

In total, in the states that had a mandate in effect, there were 9,605,256 confirmed COVID cases over 5,907 total days, an average of 27 cases per 100,000 per day. When states did not have a statewide order (which includes the states that never had them and the period of time masking states did not have the mandate in place) there were 5,781,716 cases over 5,772 total days, averaging 17 cases per 100,000 people per day.

בפלורידה למשל, בשלושה מחוזות פג התוקף של חובת עטיית מסיכות ב- 23/10. במחוזות ללא חובת מסכות יש שיעורי הדבקות וצמיחה קטנים יותר.

Three counties in Florida allowed mask mandates to expire by 10/23. The counties without mask mandates have lower case rates and lower case growth
https://twitter.com/…/status/1340727406126977026/photo/1

הם הציגו דבר מאוד מוזר במערב ווירג'יניה שמאותו יום (10.07) שבו חייבו מסיכות חלה עלייה מטורפת של הדבקות של פי יותר מ-15

One of the favorite talking points of the pro-mask lobby is that you need to mandate them while cases are low, or it doesn’t work Well West Virginia did when cases were very low, only 45 per million. They’re now at 723, a 1507% increase
https://twitter.com/…/status/1340750565093986304/photo/1

מחקר גרמני חדש על דיווחים של יותר מ-25 אלף ילדים ונוער מגרמניה, על ההשלכות הבריאותיות והרגשיות עליהם.

מה זה אומר?
איך זה יכול להיות?
זה יכול! כל מה שנאמר בתחילת המגפה על הסכנה שבמסכות התגשם!
המסכות כמו שקיות מגיעות לכל מקום ואיתם כל הרעלים כולל וירוסים וחיידקים שפלטתם… והרוח השובב .
וזה באיזה שהוא שלב יגיע גם לצלחת, באותו מסלול של פלסטיק/ מיקרופלסטיק דרך הים, האוויר, האדמה ושאר מטעמים פרי תוצרת תעשיות מזהמות

לוקחים אחריות על הבריאות ועל הסביבה!
מתאחדים ומונעים את הטירוף הזה!

מוזמנים להזין דוא"ל למטה כדי להישאר מעודכנים

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s