FDA/CDC/WHO·קורונה וירוס

רופאים מקבלים הנחיה לרשום covid-19 כסיבת המוות גם אם לא ידועה הסיבה האמיתית

סנטור של מיניסוטה Scott Jensen שהוא גם רופא (כבר 35 שנים) מדבר גם הוא על ההנחיות לגבי רישום המוות בתקופה הזו ומציג את מכתב ההנחיות של ה-CDC. המדיניות היא לרשום שכל דבר שנראה כמו דלקת ריאות, חום שיעול וכדומה והאדם נפטר… יש לרשום קוביד-19 ואין צורך לבדוק. רק להוסיף בצד אם מדובר בהשערה…

If COVID–19 played a role in the death, this condition should be specified on the death certificate. In many cases, it is likely that it will be the UCOD, as it can lead to various lifethreatening conditions, such as pneumonia and acute respiratory distress syndrome (ARDS). In these cases, COVID–19 should
be reported on the lowest line used in Part I with the other conditions to which it gave rise listed on the lines above it. Generally, it is best to avoid abbreviations and acronyms, but COVID–19 is unambiguous, so it is acceptable to report on the death certificate.
https://www.cdc.gov/nchs/data/nvss/vsrg/vsrg03-508.pdf
https://www.valleynewslive.com/content/news/MN-Sen-Dr–569489461.html?jwsource=cl

מבחינתו זה ממש לא רגיל להניח או להסיק מהי סיבת המוות. זה אמור להיות מאומת.
אז הוא נשאל מדוע לדעתו זה קורה דווקא עם הקורונה וזו היתה תשובתו: "פחד הוא דרך מצוינת לשלוט באנשים, וזה מדאיג אותי. אני מודאג שלעתים אנחנו רק מעוניינים להעצים את פקטור ההפחדה, שזה גורם לשיתוק היכולת של אנשים לחשוב בעצמם".

מכירים כאלה אנשים שבימים של שפעת לא פחדו והיום "תשארו בבית, תשארו בבית, כי מסוכן בחוץ"? זה בדיוק זה!
כי אם כל יום אומרים מתו פה מתו שם והסיבה היחידה של המוות שמצוינת היא קורונה… זה יוצר מצג שווא שגורם לפחד גדול וזה הופך את האיום (גם אם לא גדול) לענק!

Well, fear is a great way to control people, and I worry about that. I worry that sometimes we’re just so interested in jazzing up the fear factor, that…you know, sometimes people’s ability to think for themselves is paralyzed if they’re frightened enough.

גם הוא חושב שבסופו של דבר הסגר לא יפתור את הבעיה, כדי לנצח את הקורונה אנחנו צריכים כמה שיותר אנשים שעברו את המחלה. כי 90% יחוו סימפטומים קלים. וכאשר הם יהיו מחוסנים, חסינות העדר תגדל והוירוס יתחיל להעלם.

וזה בדיוק הפוך ממה שביל גייטס רוצה… ד"ר סקוט חושב שצריך ליצור חוסן עדר טבעי והטכנאי מחשבים גייטס חושב שניתן לעשות זאת רק על ידי חיסונים.

בראיון נוסף הוא תיאר את ההנחיה הזו כמגוכחת והרת גורל לגבי מדיניות הממשלה. הוא אמר שלפני חודש אם היה מת אדם מדלקת ריאות, אף אחד לא אמר לו לכתוב שפעת… הוא היה רושם כנראה דלקת ריאות.. והיום משום מה מנחים לרשום קוביד 19… כלומר ההנחיה הזו היא ספציפית לקורונה!

מתוך האתר של ארגון הבריאות העולמי

מוות מקורונה יכול להיות כל מוות שתואם את התסמינים הקליניים של המחלה כהיתכנות או כמאומת. אלא אם ואך ורק אם יש אלטרנטיבה ברורה אחרת שלא קשורה לוירוס (כמו טראומה).
מוות מקוביד-19 לא ניתן לייחס למחלה אחרת (למשל סרטן) וצריך להספר ללא תלות בתנאים הקיימים שהם נחשדים כמעודדי מסלול חריף של קוביד-19.
כלומר אם אדם חולה סופני מסרטן ויש לו סימפטומים של "כמו שפעת" גם אם אובחן קוביד-19 וגם אם רק נחשד. הוא יירשם קוביד-19.. כאשר יש אפשרות ולא קטנה, שאותו חולה היה מת גם בלעדיו.

DEFINITION FOR DEATHS DUE TO COVID-19
A death due to COVID-19 is defined for surveillance purposes as a death resulting from a clinically compatible illness, in a probable or confirmed COVID-19 case, unless there is a clear alternative cause of death that cannot be related to COVID disease (e.g. trauma).
A death due to COVID-19 may not be attributed to another disease (e.g. cancer) and should be counted independently of preexisting conditions that are suspected of triggering a severe course of COVID-19

יש לרשום COVID-19 כסיבת המוות עבור כל המתים בהן המחלה גרמה, או מניחים שהיא גרמה, או תרמה למוות

COVID-19 should be recorded on the medical certificate of cause of death for ALL decedents where
the disease caused, or is assumed to have caused, or contributed to death

מכיוון שיש הרבה סוגים של וירוס קורונה מומלץ לא לרשום קורונה אלא קוביד-19… זה עוזר להוריד את אי הוודאות לגבי התיוג של הקורונה…

As there are many types of coronaviruses, it is recommended not to use “coronavirus” in place of
COVID-19. This helps to reduce uncertainty for the classification or coding and to correctly monitor
these death

?SAY WHAT

זה עוזר להוריד את אי הוודאות??!!
הפוך גוטה… הפוך!
זה גורם לאי וודאות מוחלט כי הכל נרשם קוביד-19!
הרי יכול להיות שאדם שנחשף לוירוס קורונה אחר, שהוא אחד השכיחים בצינון והתקררות והאדם במקרה גם חולה לב או סוכרתי או חולה סרטן דרגה 4 והוא נפטר… הוא ירשם קוביד-19 כדי למנוע חוסר בהירות!

וזה ממש לא נגמר כאן! שימו לב לפסקה הבאה:
מטרת הקטלוג של מקרי המוות הוא להפיק סטטיסטיקות שהן הכי שימושיות/יעילות. רצף הנתונים הזה משקף את האינטרסים של בריאות הציבור יותר מאשר מה שמקובל מבחינה רפואית גרידאלכן יש למלא אחר ההוראות גם אם הן נכונות וגם אם לא נכונות מבחינה רפואית. מדינות אינדיבידואליות לא צריכות לתקן את מה שאולי הוא טעות ,מכיוון ששינויים ברמה הלאומית יובילו לנתונים שפחות דומים לנתונים ממדינות אחרות, ולכן פחות מועילים לניתוח.

the purpose of mortality classification (coding) is to produce the most useful cause of death statistics possible. Thus, whether a sequence is listed as ‘rejected’ or ‘accepted’ may reflect interests of importance for public health rather than what is acceptable from a purely medical point of view. Therefore, always apply these instructions, whether they can be considered medically correct or not. Individual countries should not correct what is assumed to be an error, since changes at the national level will lead to data that are less comparable to data from other countries, and thus less useful for analysis

הייתי ממשיך אבל זה בהחלט הספיק לי
הם אשכרה אפילו לא מסתירים את הטמטום והשקרים שלהם!!!

כל הדו"ח מכיל מילים כמו יתכן, אפשרי, הנחה. וכל זה כדי שתהיה וודאות…
חכמי חלם!

והנה (02.08.20 חדשות N12)… סוף סוף זה נאמר גם בישראל – קוביד-19 יירשם כסיבת המוות גם אם לא באמת ידוע שזו הסיבה!
60% מהמתים בישראל הם בני 80 ומעלה
ממוצע המוות מקורונה בישראל הוא 81
כל מי שנחשד קלינית או אומת כחולה קורונה יירשם שזו סיבת המוות.
כך נכתב בהנחיות של משרד הבריאות…
הנחיות אלה נהוגות בכל העולם לפי ארגון הבריאות העולמי.
מאז תחילת השנה אין תמותה עודפת בישראל, כלומר סך הפטירות בישראל תואם את הממוצע הרב שנתי בישראל.
גם אם לאדם מחלה סופנית, סיבת המוות תיכתב כקורונה קוביד-19!

והנה גם באנגליה זה נאמר

ואם לא די בכך יש סיבה גם לבתי החולים לרשום קוביד-19
תגמול כספי גבוה במיוחד!!!
כעת, מודים הן ראש ה-CDC ד"ר רוברט רדפילד, והן נציג ה-HHS (המחלקה לבריאות ולשירותי אנוש בארה"ב אדמירל ברט ג'יריר, שלבתי החולים אכן יש תמריץ כספי לעשות זאת.
ד"ר רדפילד אמר את הדברים בעקבות שאלה שהפנה אליו חבר הקונגרס בליין לוטקמאייר, במהלך שימוע שנערך אתמול. לדברי לוטקמאייר, ביום שישי הודה אדמירל ברט ג'יריר מה-HHS כי יש תמריץ כלכלי לבתי החולים להגדיל את מספר הנפטרים מהנגיף אצלם, וכי "הסטטיסטיקה שהוא מקבל מהמדינות מנופחת יתר על המידה".
"אחד הדברים שמטרידים אותי, הייתי רוצה שאדמירל גיויר יהיה פה. שאלתי אותו שאלה בפעם האחרונה שבה הוא היה כאן, ולא היה לנו זמן להמשיך לדון בה, אך התייחסה לתמריץ המעוות עבור אנשי רפואה לטעון שמישהו מת מקוביד-19 – כל עוד שיש לך קוביד במערכת, אתה יכול לטעון שזה מוות מקוביד-19, מה שאומר שאתה מקבל יותר כסף כרופא המטפל, כבית חולים, מה שלא יהיה. אימונולוגים עם סטטיסטיקות מהמדינות שהן מוגזמות. אנו מצאנו שמושל קולורדו שהוא דמוקרט למעשה עשה מחקר על זה והרגיש שהוא חייב להיפטר מ-12 אחוז ממקרי המוות הרשומים (כמקרי פטירה מקוביד-19) במדינה. דוקטור רדפילד, האם תרצה להגיב על התמריץ ההפוך והאם יש מאמץ לעשות דברים שונים בדרך שמקרי המוות האלה נרשמים אז יש לנו הצהרות טובות יותר ומספרים טובים יותר, נתונים טובים יותר שאפשר יהיה להמשיך איתם?"
ד"ר רדפילד השיב: "אני חושב שאתה צודק שראינו זאת במחלות אחרות. נאמר שלמישהו יש מחלת לב אבל יש לו גם HIV. בית החולים יעדיף שיהיה החזר גדול יותר. אני חושב שיש ריאליות מסוימת לכך. כשזה מגיע לדיווח על מוות זה איך שהרופא הגדיר את המוות בתעודת הפטירה או בסטטיסטיקות הלאומיות. קבוצה בהייסטיל סקרה את תעודות הפטירה הללו. אני חושב שזה פחות ניתן ליישום בסיבת המוות אם כי אינני אומר שאין מקרים מסוימים. אני כן חושב שכשזה מגיע לסוגיות של החזרים לבתי חולים עבור אנשים ששוחררו יכול להיות לזה תפקיד בכך".


https://www.c-span.org/video/?c4897099/user-clip-testimony-dr-robert-redfield-cdc-director-c
ovid-deaths-inflated

אם מצאתם את המידע מענין ומועיל ורוצים לתרום להמשך העשייה למען בריאות טבעית מודעת לכולם, מוזמנים להפוך לתומך

מוזמנים להזין דוא"ל למטה כדי להתעדכן ראשונים

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s