הון שלטון ומדיניות הבריאות·חיסונים·קורונה וירוס

ביל גייטס – על ראש הגנב בוער הכתר (קורונה)?

ביל גייטס אחד מעשירי העולם ואחד התורמים (כסף) הגדולים ביותר בעולם לארגון הבריאות העולמי (מקום שני אחרי ארצות הברית) ובכלל, בקשר למגפות ולהחדרת חיסונים… הוא "חזה" את הפנדמיה שתכה בכולם עוד לפני כמה שנים… הוא גם היה שותף לכנס משפיעי עולם בשם event 201 באוקטובר 2019, בו ערכו סימולציה בדיוק מושלם למה שקרה בסין. איך להגיב ומה כדאי לעשות.

אין ספק שהאיש הזה הוא גאון, ושהוא יודע איך לרקום עור וגידים לכל מה שהוא רוצה… ויש לו גם את התקציב…מתוך אתר דוקטורס אונלי (22.03.20) שכנראה תומך בו, אבל מסרב לראות את מה שקורה פה. ולשאול את השאלות המתבקשות…

מייסד מיקרוסופט, שהביע כבר אשתקד חשש מהתפרצות מגיפה שתאיים על האנושות, קורא להגדיל את משאבי המחקר והפיתוח של תרופות וחיסונים לאיום מסוג זה ודומים לו

הוא חושש, חוזה או יודע?

"ביל גייטס, שפרש מדירקטוריון החברה, סבור כי במידה שכל מדינה תבצע סגר ותשתמש בכמות מספקת של בדיקות – "בתוך שישה עד עשרה שבועות היא אמורה לרשום מספר נמוך מאוד של מקרים חדשים ותוכל להיפתח שוב לפעילות רגילה".

הדיעה שלו מאוד חשובה (בטח שיותר מפרופסור לס או פרופסור לויט, כי הם לא תורמים כספים למחקר), כי הוא מומחה עולמי למגיפות… אז הוא ממליץ לסגור את כולם בבית לכמה שבועות כדי שנוכל לשוב לאחריו ל"שגרה".
מה יקרה בשבועות הללו כשכולם יהיו בסגר? G5 אולי? הוא מאוד אוהב טכנולוגיה ורואה שיש התנגדות עולמית לטכנולוגיה הזו, אז איך היא תיכנס בלי שירגישו?

השלב הנוכחי של המחלה מכה בהרבה מדינות עשירות

איך זה שדווקא מדינות עשירות הן אלה שחוטפות הכי קשה את הנגיף? הלא בדרך כלל דווקא במדינות העניות והלא מפותחות יש יותר מוות ממגיפות בגלל תזונה לקויה, מים מזוהמים… לא?
אולי זה קורה דווקא במדינות העשירות בגלל הטכנולוגיה הקיימת? אולי בגלל התעשיות שמזהמות? אולי זה קשור גם לעובדה שארגון הבריאות העולמי מאוד מעריך את תרומתו של גייטס והוא חושב כמוהו או שהוא מרגיש שחייב לו בגלל מאות מיליוני הדולרים שהוא תרם ותורם? הרי אם יתרמו לי כסף, מה הסיכוי שאני אצא או אדבר כנגד התורם?

"אני מודאג מהנזק הכלכלי אבל גרוע מכך, אני מודאג מההשפעה שתהיה לנגיף על כלכלות מתפתחות שאינן מסוגלות ליישם את הריחוק החברתי בדומה למדינות העשירות, ושמערכות הבריאות שלהן ערוכות פחות להתמודדות עם העומס.

ביל גייטס, לא יודע למה… אני לא מאמין לך שאתה מודאג… לא כלכלית ולא חברתית ולא נאדא! אינטואיציה, קונספירציה, יו ניימ איט… לא מאמין לך!
אם לא נשאל את השאלות האלה ונחפש תשובות להן, מי ייתן לנו אותן?

ובראיון על חזונו לגבי קורונה-19 ומגפות (25.03.20)

כאמור… ביל גייט הוא אדם מאוד מבוקש היום ומשום מה ($$$) דעתו מאוד חשובה בכל הקשור למגפות, תרופות וחיסונים.
בסרטון הבא (מבית היוצר של TED) ביל גייטס היה בראיון ונשאל מספר שאלות על "איך אנחנו צריכים להגיב לפנדמיה של קורונה-19 ולאן פנינו מועדות"… המראיין לא שואל אותו שאלות קשות, הוא רק רוצה לדעת את דעתו, הוא רק לא שם לב לכל הדברים שהוא אמר ומה המשמעות של מה שאומר… אבל אכן גייטס מסביר יופי את את הלך הדברים ומהו חזונו…בדקה 3:49 ביל גייטס נשאל לגבי מאמר שפורסם ב- 28.02.20 בג'ורנל NEJM האם מדובר במגפה שקורית אחת למאה וגייטס הוא אחד הרפרנסים שבו.
וזו היתה תגובתו לגבי הקורונה החדש… "למען האמת רוב אלה שיידבקו ישרדו, כך שלמרות שהוירוס הנוכחי יותר מדבק מהסארס ומשפעת החזירים הוא לא הורג כמוהם.ולכן סוגרים אותנו בבתים…

But, in fact, most people even who get the COVID disease are able to survive. So in that, it’s quite infectious – way more infectious than MERS or SARS were. it’s not as fatal as they were.

בדקה 26:52 ביל גייטס נשאל לגבי המצב הכלכלי שנוצר עקב הסגר ותגובתו: זה אמנם טרגדי, כלומר דבר כזה עוד לא קרה בכלכלה בתקופת חיינו, אבל (לדעתו) יהיה ניתן להחזיר אותה למצבה הקודם ולכן אנחנו צריכים לספוג את הכאב שיווצר עקב הפגיעה הכלכלית, כדי להקטין את המוות מהמגפה (שכאמור לדעתו הורגת פחות מ-2 המגפות האחרונות שפקדו אותנו… ובלי להתייחס למצב הנפשי של אנשים רבים שיאבדו את יכולתם לפרנס את משפחתם, לרעב עקב מחסור במזון, להתאבדויות שזה יכול להביא, לשימוש מוגבר בתרופות, למוות מפחד להגיע לחדרי מיון… כל אלה כבר קורים!)

It is really tragic that the economic effects of this are very dramatic. I mean, nothing like this has ever happened to the economy in our lifetimes. But … bringing the economy back and doing [sic] money, that’s more of a reversible thing than bringing people back to life. So we’re going to take the pain in the economic dimension, huge pain, in order to minimize the pain in disease and death dimension.”

בדקה 30:29 הוא דיבר על הכיוון (הדי יחידי) של תרופות וחיסונים כדי למגר את המגיפה… חלילה לא לבדוק אפשרויות אחרות כמו חלילה ויטמין סי, או חלילה פורמולות סיניות ושאר תוספי תזונה אחרים, כי את האפשרויות האלה "לא מראים" מאמרים בג'ורנלים רפואיים…

The Gates Foundation and Wellcome Trust with support from Mastercard and now others, created this therapeutic accelerator to really triage out You have hundreds of people showing up and saying, ‘Try this, try that.’ So we look at lab assays, animal models, and so we understand which things should be prioritized for these very quick human trials that need to be done all over the world

בדקה 32:50 הוא נשאל לגבי לקיחת סרום של אנשים שנרפאו מהוירוס כדי לרפא אחרים, דבר שאכן חושבים עליו באין חיסון. אבל זה לא הכיוון של ביל גייטס, הוא חושב שזה מסורבל מדי ולא ייתן מענה כמו תרופות וחיסון.

So people who are recovered, it appears, have very effective antibodies in their blood. So you could go, transfuse them and only take out white cells, the immune cells.
fairly complicated – compared to a drug we can make in high volume, you know, the cost of taking it out and putting it back in probably doesn’t scale as well

בדקה 33:45 ביל גייטס סיפק פליטת פה, דומה לזו שהיתה בהרצאת טד אחרת שלו לגבי הצורך להוריד את מספר האנשים בעולם, שאחת הדרכים שיצאו מהפה שלו – חיסונים…
תקשיבו טוב מה נפלט לו: אפשר היה לעשות בדיקות בקיוסקים (מטושים), על ידי כאלה שנרפאו מהוירוס ו… "אנחנו לא רוצים שיהיו הרבה אנשים שמחלימים.. אמממ בלה בלה בלה…"

We don’t want to have a lot of recovered people [amm] To be clear, we’re trying – through the shut-down in the United States – to not get to one percent of the population infected. We’re well below that today, but with exponentiation, you could get past that three million. I believe we will be able to avoid that with having this economic pain

בדקה 34:14 ביל היקר מספר על חזונו: " בסופו של דבר יהיה לכל אחד אישור שהוא אדם מרופא ומחוסן כי אתה לא רוצה שאנשים יטיילו מסביב לעולם, במדינות שאין בהן שליטה מוחלטת (על וירוסים ומחלות), אבל אתה לא רוצה גם למנוע מאנשים לסוע לשם.. ולכן בסופו של דבר יהיה אותו אישור דיגיטלי (= צ'יפ תת עורי) וזה יהיה מה שיסייע לפתיחת הגבולות העולמית.

Eventually what we’ll have to have is certificates of who’s a recovered person, who’s a vaccinated person. Because you don’t want people moving around the world where you’ll have some countries that won’t have it under control, sadly. You don’t want to completely block off the ability for people to go there and come back and move around. So eventually there will be this digital immunity proof that will help facilitate the global reopening up.”

ביל גייט דרך אגב, לא מכחיש שלחיסונים אותם הוא קידם ומקדם בשצף קצף, יש תרומה ענקית להונו דהיום… בראיון לאתר CNBC

Bill Gates: My ‘best investment’ turned $10 billion into $200 billion worth of economic benefit

https://www.cnbc.com/2019/01/23/bill-gates-turns-10-billion-into-200-billion-worth-of-economic-benefit.html

אז מי שחושב שכסף לא מעניין אותו ושכל מה שהוא עושה זה מתוך אהבת אדם ולא בצע כסף ושליטה… תתעוררו

זהו ביל גייטס – מייסד ובעלים לשעבר של 'חלונות' ואחד המייסדים של עולם פולשני שחודר לפרטיות באצטלה של בריאות הציבור!

מוזמנים לצפות ב-2 סרטונים של גל שלב שמקשרים את ביל לעשירי עולם נוספים שהיום קובעים סדרי עולם ומממנים את כל הארגונים הקשורים ואת כל התקשורת כדי להסיר את מי שמדבר כנגדם.

האם אתם מכירים איזה שהוא אדם שנתפס מועל בציבור או עוקץ אנשים בלי לתת משהו לפני בשביל הרושם הטוב??? ועד שנתפס הוא ימשיך לחלק "מתנות" כדי לרכוש אמון???

אם מצאתם את המידע מענין ומועיל ורוצים לתרום להמשך העשייה למען בריאות טבעית מודעת לכולם, מוזמנים להפוך לתומך

מוזמנים להזין דוא"ל למטה כדי להתעדכן ראשונים

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s