קורונה וירוס

קורונה – ארצות הברית השמנת יתר וסיבות נוספות למספרים הגבוהים של התמותה

ארצות הברית עכשיו בכותרות של הקורונה. נכון לעכשיו היא במקום הראשון בכמות החולים עם 245,175 חולים מאומתים ו- 6,059 מתים.

https://en.wikipedia.org/wiki/2019%E2%80%9320_coronavirus_pandemic_by_country_and_territory

אני כרגע לא עוסק במספרים אם מדויקים או לא ואם אכן המוות קשור לוירוס הקורונה או לדברים אחרים. אבל כן חשוב להבין… שבכל מדינה יש סיבה שקשורה למחלות כרוניות… חלקן עקב זיהום סביבה וחלקן עקב אורח חיים לא בריא, שקשור בין היתר באופי התזונה וברמת הפעילות הגופנית… כך דווח שבאיטליה 99% מהמתים הם עם מחלות רקע

באתר של ה-CDC מפורט בצורה טובה מי הם האנשים שנמצאים בדרגות סיכון הגבוהות ביותר לסיבוכים מקורונה… ואני מרשה לעצמי להוסיף…. לא רק לקורונה אלא לכל פתוגן חיצוני שנכנס לגוף חולה, כי לא הוירוס הורג אלא מצב האיברים הפנימיים ומערכת החיסון שלא מתפקדת כראוי בגלל דלקות כרוניות (=מחלות כרוניות).

  • אנשים מבוגרים (מעל 65).
  • מחלות ריאה.
  • מחלות לב.
  • סרטן
  • מדוכאי מערכת חיסון.
  • השמנת יתר.
  • סוכרת.
  • מחלות כליה.
  • מחלות כבד.

וכשבודקים כל אזור עם אחוזי תמותה גבוהים מהרגיל, ניתן למצוא את הבעיות שממנו סובלים הרבה באותו אזור… למשל באיטליה וסין יש זיהום אוויר גבוה והאמת שגם בארצות הברית… אבל בארצות הברית זה קשור במיוחד גם להשמנת יתר שנמצאת בעליה מתמדת ובאחוז מאוד גבוה מהאוכלוסיה (למרות שגם בארצות הברית סובלים גם מזיהום אוויר מהגבוהים בעולם).

Updated September 2019: According to the most recent Behavioral Risk Factor Surveillance System (BRFSS) data, adult obesity rates now exceed 35% in nine states, 30% in 31 states and 25% in 48 states. Mississippi and West Virginia have the highest adult obesity rate at 39.5% and Colorado has the lowest at 23%

דוגמה להמחשה: ניו יורק, סיאטל וניו אורלינס, היו המקומות הראשונים שנמצאו בהם חולי קורונה וההדבקות באזורים אלה היו מהירים במיוחד, ומה שרואים מהמספרים הוא שבניו אורלינס אחוז התמותה מקורונה גבוה מאוד.. פי 9 יותר מניו יורק וזה קשור לכך שיש שם הרבה אנשים הסובלים מהשמנת יתר.

Like New York and Seattle, New Orleans was one of the early “hot spots” where cases of the Wuhan coronavirus (COVID-19) began to soar much more quickly than in other areas of the country. And early on, it became apparent that more people were dying there compared to any other.
New Orleans residents suffer from obesity, diabetes and hypertension at rates higher than the national average

לפי הנתונים של ה-CDC אחוזי השמנת היתר בארצות הברית עלו ב-20 שנים האחרונות מ- 30.5% ל- 42.4% ויש לזה השפעה על החמרת המצב גם בקשר לקורונה.

From 1999–2000 through 2017–2018, the prevalence of obesity increased from 30.5% to 42.4%, and the prevalence of severe obesity increased from 4.7% to 9.2%

גם בבריטניה הבחינו רשויות הבריאות במצב שבו השמנת יתר ועודף משקל ניכר נראים במקרים החמורים בקרב חולי קורונה. כשני שלישים מהם נזקקו לטיפול נמרץ. 127 מקרב 196 חולי קורונה במצב חמור, לפי ה-NHS הבריטי, מוגדרים כבעלי עודפי משקל והשמנת יתר. מבין החולים במצב הקריטי, 71 היו עם BMI מעל 30.

כל הדברים האלה ממחישים את הצורך בשינוי גישה… זה לא התרופה או החיסון שיצילו אותנו ממגפות!
זה אורח החיים הבריא והנקי ממזהמים (אחד מהם זה מתעשית המזון)!!!
כפי שהובהר ביוני 2020 בג'ורנל הרפואי The bmj שלתעשית המזון חלק עיקרי בחומרת החולי (השמנת יתר) ומקרי המוות מקוביד-19 והממשלות ממעטות לשנות

מחקר נוסף מיולי 2020 שפורסם בג'ורנל הרפואי JAMA בדק את מקרי המוות בארצות הברית (87001), שתויגו קורונה בתקופה שבין 1 במרץ ל-25 באפריל ומצאו ש-35% מתו ללא קשר לקוביד-19.
כמו כן מצאו שאנשים רבים שתויגו כמתים מקורונה מתו למעשה מ"תופעות הלוואי" של המגפה ולא מהוירוס כלומר ממקרים כמו טיפול רפואי מעוכב, קשיים כלכליים או מצוקה רגשית.
עוד ציינו החוקרים שב-5 המדינות שנפגעו הכי הרבה חלה עליה משמעותית של עשרות ומאות אחוזים במוות מסוכרת ומחלות לב, שהן כאמור דרגות הסיכון העיקריות למוות מוירוס קורונה

A close look at the 87,001 excess deaths that occurred from March 1, 2020, to April 25, 2020, shows that 35% were not due to COVID-19 at all. Instead, “people who never had the virus may have died from other causes because of the spillover effects of the pandemic, such as delayed medical care, economic hardship or emotional distress,"
Also, diabetes deaths in five of the hardest-hit states — Massachusetts, Michigan, New Jersey, New York and Pennsylvania — rose 96% above the expected number of deaths for that time period. Heart disease deaths rose 89%. New York City “alone rose a staggering 398% from heart disease and 356% from diabetes, the study stated.”

מה עוד קורה בארצות הברית?
האם טעויות ברישום? או האם סילופים מכוונים ברישום?
הכתבה הזו מגיעה אמנם ממקום קטן בארצות הברית (palm beach) אבל יש לי "תחושה" שהתופעה הזו קצת, או-קי, הרבה הרבה יותר רחבה.
שימו לב לדברים שנרשמו קוביד-19 והם בוודאות לא קשורים (ספק גדול אם בכלל נבדקו לנגיף):
בן 60 שנורה בראשו.
בן 90 שנפל ושבר את ירכו ונפטר מסיבוכי הנפילה.
בת 77 שנפטרה מפרקינסון

WEST PALM BEACH, Fla. — A 60-year-old man who died from a gun shot wound to the head.
A 90-year-old man who fell and died from complications of a hip fracture.
A 77-year-old woman who died of Parkinson's disease.
These are some of the deaths in Palm Beach County recently, and incorrectly, attributed to COVID-19 in medical examiner records.

נמצאו מתוך 581 מקרי מוות 8 מקרים שאפילו לא היה רישום קוביד-19

The I-Team found eight cases in which a person was counted as a COVID death, but did not have COVID listed as a cause of contributing cause of death.

ושמתוך 581 מקרי המוות בגיליון הרישום, רק 169 מקרי מוות רשומים כ-קוביד-19 ללא אף גורמים תורמים אפשריים אחרים.

She said of the 581 deaths on the spreadsheet, only 169 deaths are listed as COVID without any contributing factors.

עוד לא הבנתם שהכל מנופח?

אז האמת שלאחרונה יצא לי להבין שהשקר הזה בארצות הברית הולך להתפוצץ לפני כולם כי נכון להיום 143 אלף מתים בארצות הברית תויגו קוביד-19…
עכשיו תרגיל חשבון ברמה של כיתה ו'
הגופים הרשמיים (CDC) מעריכים ששיעור התמותה מקוביד-19 הוא 0.4% בקרב הסובלים מתסמינים ואם לקוחים כחלק מהחישוב את שיעור הא-סימפטומטיים שהוא 35% מהמקרים בקרב אלה שנדבקו, זה מוריד את שיעור התמותה הכללי (IFR) לרמה של 0.26% – כמעט בדיוק כמו מה שחוקרי סטנפורד בראשות ד"ר איונדיס מצאו באפריל 2020.

Officials estimate a 0.4% fatality rate among those who are symptomatic and project a 35% rate of asymptomatic cases among those infected, which drops the overall infection fatality rate (IFR) to just 0.26% — almost exactly where Stanford researchers pegged it a month ago
https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/hcp/planning-scenarios.html

וזה אומר שלפי הערכות אלה 55 מיליון אמריקאים עברו את הוירוס הזה. שהם כ-17% מסך האוכלוסיה שזה הרבה הרבה הרבה יותר (באחוזים) מכל שאר העולם.

ב- 26.08 משרד המשפטים האמריקאי ביקש מידע ממושלים של מדינות שהוציאו צווי COVID-19 שעלולים לגרום למותם של תושבי בית אבות קשישים.

Department of Justice Requesting Data From Governors of States that Issued COVID-19 Orders that May Have Resulted in Deaths of Elderly Nursing Home Residents
https://www.justice.gov/opa/pr/department-justice-requesting-data-governors-states-issued-covid-19-orders-may-have-resulted

*** ב-26.08.20 עדכן ה-CDC את נתוני התמותה בארצות הברית.
6% (9210) בלבד מתוך 161,392 רשומים קוביד-19 כסיבת המוות היחידה.
אצל 94% מתוך 161,392 יש בממוצע 2.6 סיבות נוספות למוות.
330 (0.2%) מקרי מוות עד גיל 24 – צריכים להיות משוחררים מכל תקנות החירום!

מה שחסר לדעת כדי להשלים את התמונה היא מי הם אותם 6% שכביכול נפטרו ללא סיבה אחרת…(הכנסו לתגובות)
האם אלו אנשים מבודדים שנכנסו לדיכאונות? האם אלה אנשים שאיבדו את פרנסתם, ביתם ותקוותם? בעיות נפשיות לא מוצגות בכלל בדו"ח. מה שמוצג הוא 5133 מקרים של פציעות, הרעלות וכו' (מכוונות ולא מכוונת – לא מצוין גם היחס בינהם).

נכון לעכשיו לא ניתן לדעת אבל ללא צל של ספק, גם במדינה ש"נפגעה" מהמגפה בצורה הכי קשה ניתן לראות שאין סיבה לפניקה וששינוי תפיסה וחינוך לבריאות טובה, היא הדרך לצאת מכל פנדמיה!

מוזמנים להזין דוא"ל למטה כדי להתעדכן ראשונים

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s