NSAIDS - נוגדי דלקת·לב ולחץ דם·קורונה וירוס·תרופות

חשוב להבין – זה לא רק המחלות הכרוניות זה גם התרופות הכרוניות שגורמות לסיבוכים

מי שלא יודע שתרופות פוגעות בגוף… הגיע הזמן שתדעו!
אין תרופה ללא תופעות לוואי! אין תרופה שלא מזיקה! בטח בשימוש יומיומי!
רוב התרופות פוגעות בשני איברים עיקריים הכבד והכליות שהם גם אלה שמסננים ומפרקים אותן.
אבל הרבה מאוד תרופות משנות לרעה גם את הרכב המיקרוביום וזה כבר פוטנציאל לשלל בעיות חדשות.

התרופות הבעיתיות ביותר בקשר למצב היום הן דווקא אלא שמשתמשים בהם רוב העולם כשמרגישים לא טוב או בהקשר למערכת החיסון… NSAIDS, סטרואידים וכימותרפיה… אלה האנשים שכולם מפחדים שיידבקו ממזהמים, כי אלה האנשים שמערכת החיסון שלהם נקראת 'מדוכאת'.
משום מה כל אדם שחום הגוף שלו עולה, נותנים לו תכשירים להורדת חום… מה עשינו? הקלנו על התסמין אבל פגענו ביכולת שלנו לעקב את התפתחות הוירוס ואת היכולת של מערכת החיסון להגיב.
גם בצרפת ראו שיש קשר בין החמרה של חולים לאיבופרופן למשל… והוציאו הודעה להעדיף את האקמול שהוא לא פחות נזק לכבד ואף יותר ממקבילו. וגם הודעה זו בוטלה, כי לא מצאו קשר מוכח… או שעיקרון הזהירות המונעת לא קיים או שהפארמה לחצו שזה פוגע במכירות. מה שלא יהיה זה נראה רע!!!
דרך אגב מחקר ממרץ 2020 מראה כמה האיבופרופן פוגע

מחקר חדש מפברואר 2020 מהג'ורנל הרפואי SCIENTIFIC REPORTS מראה שאיבופרופן גם לזמן קצר של 7 ימים, גורם לשינויים מטבוליים בכבד ב-34 מסלולים שונים שמשפיעים לרעה על הבריאות… הדבר החדש שהחוקרים גילו זה שדווקא אצל הזכרים ציטוכרום P450 שאחראי על פירוק תרופות בירידה משמעותית. וזה גורם לכך שכל מי שמקבל איבופרופן בזמן שלוקח תרופות, הן נמצאות במחזור הדם הרבה יותר זמן, דבר שיכול להוביל לרעילות מתרופות.
אם מסתכלים באיטליה למשל (לא בדקתי בשאר מדינות כי לא כולן מפורטות כמו איטליה), רוב המתים הם זכרים. האם זה קשור? מישהו בודק? מישהו יבדוק?
לפי ההודעה החדשה… כנראה של…

"We found that ibuprofen caused many more protein expression changes in the liver than we expected"
The data suggests that several major pathways including (1) energy metabolism, (2) protein degradation, (3) fatty acid metabolism and (4) antioxidant system are altered in livers from ibuprofen treated mice
Ibuprofen elevated activity of cytochrome P450, which breaks down drugs, in females but decreased it in males. "The elevation in cytochrome P450 could mean that other drugs taken with ibuprofen could stay in the body for a longer duration in males and this has never been shown before

הבנתם? גבר שלוקח איבופרופן יחד עם תרופות, חשוף יותר לרעילות של התרופות. וזה לא שהכבד של האישה לא נפגע גם כן.

והנה עולה עוד היפותזה חדשה, שאולי גם אליה לא יתייחסו והיא פורסמה בג'ורנל הרפואי Journal of Travel Medicine במרץ 2020 [2] ובה הראו את הקשר לחומרת הקורונה עם תרופות די שכיחות למצבים של לחץ דם גבוה, בעיות לב וכדומה) ממשפחת חוסמי הקולטן לאנגיוטנסין II (לוסרטן (Losartan), ואלסרטן (Valsartan), קנדסרטן (Candesartan) על חלקן עשו גם ריקול בגלל בעיות עם רכיבים נלווים שמעלים סיכון לסרטן.. וממשפחת מעכבי ACE (קפטופריל (קפוטן, אסריל), אנלפריל (אנלדקס, אנלפרי, וזודיפ-קומבו), סילזפריל (סילאזפריל, סילריל) ורמיפריל (טריטייס, רמיטנס).

Intravenous infusions of angiotensin-converting enzyme inhibitors (ACEIs) and angiotensin receptor blockers (ARBs) in experimental animals increase the numbers of angiotensin-converting enzyme 2 (ACE2) receptors in the cardiopulmonary circulation. ACE2 receptors serve as binding sites for SARS-CoV-2 virions in the lungs. Patients who take ACEIs and ARBS may be at increased risk of severe disease outcomes due to SARS-CoV-2 infections.

Since patients treated with ACEIs and ARBS will have increased numbers of ACE2 receptors in their lungs for coronavirus S proteins to bind to, they may be at increased risk of severe disease outcomes due to SARS-CoV-2infections

יבדקו (אולי), ימצאו שצודק וימשיכו הלאה!

אז מה אני אומר בעצם?
האם פעם הציגו לכם מחקר כזה על פירות וירקות שגורמים לשינויים כאלה בגוף ומחלישים את חוסנו?
האם פעם הציגו לכם מחקר על צמחי מרפא שגורמים לכל השינויים האלה?
כי אין כאלה!
אז אם מחקרים מראים שתזונה ורכיבי תזונה יודעים לעשות עבודה מצוינת במניעה ובאיזון הגוף. מדוע בכלל לחשוב על הדבר הזה שקוראים לו תרופה?

זה פשוט לא להאמין מה מגלים כשקצת חוקרים לעומק.

הפכו את הוירוס הזה לכל יכול ומחפשים בכוח את המנגנון שמחבר את כל "יכולותיו".
כמובן שלא ניתן לעשות זאת כי לא כולם חווים את אותם תסמינים.
אבל בחייאת… לא צריך ללכת רחוק, זה כתוב בעלון לצרכן של התרופות!
ויחד עם החשיפה לכל המזהמים פלא שכך הגוף מגיב?!
אז היה לנו סערת ציטוקינים (חלבון שמופרש על ידי מערכת החיסון)
והאשם התיאורטי התורן – נא להכיר חלבון שעונה לשם 'ברדיקינין' (להרחבה בנושא היכנסו).

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s