הון שלטון ומדיניות הבריאות·קורונה וירוס

בהלת הקורונה – האם הגענו לרמה של טרלול?

כנראה שאלה שמקבלים את ההחלטות לא יודעים לחשב נזק מול תועלת…
זה לא שאני נעזר בהם כשמשפחתי ואני לא חשים בטוב… אבל אם כל אדם (עובדי מערכת הבריאות) שעבר ליד מישהו שאולי נגע במישהו עם וירוס, יכנס לבידוד…
מי יקלוט את כל החולים האמיתיים?

משרד הבריאות מסר הבוקר נתונים על מספר עובדי מערכת הבריאות שנמצאים כבר בבידוד – בסך הכל 2,779. מתוכם: 949 רופאים, 635 אחיות, 127 כוח-עזר, 83 רוקחים, 81 עובדי מעבדות, 64 עובדים במערך הלוגיסטי, 40 עובדי משק, 14 דיאטניות, 31 עובדים סוציאליים, 1,087 פיזיותרפיסטים ומרפאים בעיסוק, 171 פרמדיקים ו-176 עובדים אחרים.
https://doctorsonly.co.il/2020/03/186996/

משהו לא הגיוני בכל הדרך הזאת…
הרי הם אומרים שזה בא במטרה לדחות את הקץ ויותר זמן להערכות… זה לא שיש להם טיפול לאלה החולים כי אם היה לא רואה סיבה ללחץ… אז הם מפחדים מקריסת המערכת שגם ככה קורסת.. אז בואו נבודד את הרופאים, שאולי בכלל לא חולים וניצור בעיה של כוח אדם?

אז אומרים… אבל תראה מה קורה באיטליה ובמערב אירופה???
אני רואה… יש שם בלאגן אבל אני גם רואה מדינות אחרות שכנות שלהן שהמצב לא כזה גרוע, אולי אפילו טוב… ואני רואה שישראל ממקומת במקום ה-26 בחולי (מהמדינות המדווחות) וישראל היא מדינה יחסית קטנה אז המיקום הראלי עולה, אז כנראה שלא ממש יודעים מה לעשות.
תסתכלו גם אתם… תגדילו את המפה ותקראו בטבלה שלמטה…

https://en.wikipedia.org/wiki/2019%E2%80%9320_coronavirus_pandemic_by_country_and_territory

אני רואה למשל שבוותיקן יש מקרה מאומת אחד בלבד (תכל'ס בתוך איטליה – לא מוזר?), כך גם במונקו ואנדורה.. טורקיה 2 מקרים מאומתים (שכנה של אירן המאיימת), אני רואה שבנפאל ומונגוליה שליד סין (2 כיוונים שונים) יש גם פחות מ-10 מקרים מאומתים)… ברוסיה הענקית לא קורה יותר מדי… אני רואה איך בחלק הדרומי של כדור הארץ אין בלאגן בכלל. וזה לא שהמדינות שם מפותחות כל כך…

כל כך מוזר שמלבד הצרת החופש והתנועה של הממסד הרפואי והמל"ל (שמשום מה הרוב מקבלים ומכילים), אין שום התייחסות לדבר הזה שנקרא חיזוק מערכת החיסון!
הממסד הרפואי והתקשורת מזלזלים באינטיליגנציה של בני האדם, כי אם לא יוצאים החוצה ומקבלים שמש וטבע ירוק הדרך למצב רוח ירוד, להחלשות מערכת החיסון ולתחלואה מתקצרת וכל זה מביא גם לאכילה רגשית (בדרך כלל פחמימות פשוטות ושאר ג'אנק) וגם זה מחליש את מערכת החיסון.

אז… או שהם לא מבינים את זה או שלא אכפת להם… זו המסקנה היחידה!

וכל זה בלי להתייחס לחלק הכלכלי, שהשוק הפרטי מפסיד הון!

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s