חיסונים·חצבת

חיסונים – חיסון העדר

ארגוני הבריאות טוענים שחיסון של רוב האוכלוסיה יגרום בסופו של דבר לחוסן עדר… ואז זה אמור להגן גם על האוכלוסיות המוחלשות, מדוכאי החיסון. שהם מסיקורים קודמים בין 90-95% קשורים לתעשיה המזהמת בין היתר זו הקשורה לתרופות ולאורח החיים הלא בריא.
ולכן קודם כל לא ניתן להאשים את אלה שבוחרים לא להתחסן… מה גם שאנשים בריאים לא מפיצים מגפות ואנשים חולים יכולים להפיץ מגפות, בין אם מחוסנים ובין אם לאו…
האם קיים בפועל חוסן עדר?
בואו נבדוק…

בלינק הבא ניתן לראות את כל המידע לגבי התפרצויות החצבת בישראל ולהבין שאין קשר בין רמת אחוזי המתחסנים להתפרצות החצבת. עוברים לשורת החצבת (measles) ולהקליק על הסימן של הגרף האדום.
במתחסנים.
נכון… 2018 נדבקו הרבה מאוד אנשים בחצבת אבל אתם יכולים לראות שגם רמת החיסונים הן המנה הראשונה והן השניה בחלק גדול של השנים האחרונות הוא מעל 95% וזה לפי ארגוני הבריאות אמור היה לתת חוסן עדר מה שלא נצפה ב-2018. עיניים טובות ייראו גלים, כלומר מחזוריות שאין לה קשר עם רמות החיסון.

http://apps.who.int/immunization_monitoring/globalsummary/countries?countrycriteria%5Bcountry%5D%5B%5D=ISR

תראו את הגרף של סין… הכי קרוב שיכול להיות ל-100%.
אבל הסתכלו על שנות ה-90… אין קשר בין הירידות והעליות של רמות המתחסנים והגלים של ההתפרצויות, לעתים הם אפילו ממש הפוכות ממה שאמור היה לקרות. ורק לפני 8 שנים הגיעו לאחוז הגבוה ביותר של התחסנות בעולם, הגלים אמנם קטנו, אך קיימים!

http://apps.who.int/immunization_monitoring/globalsummary/countries?countrycriteria%5Bcountry%5D%5B%5D=CHN#

אפשר לשחק בלינק ולבחור כל מדינה ולראות שאין באמת קשר בין רמות מתחסנים להתפרצויות… שימו לב לאוקראינה… אחד הגרפים המדהימים…
בין השנים 2009-2016 היה מחסור של חיסונים הם הגיעו לרמות התחסנות של 30-50% ושום שינוי בהתפרצות… להיפך כשחזרו החיסונים היתה שנת שיא בהתפרצות (מעל 50000 אנשים נדבקו)

http://apps.who.int/immunization_monitoring/globalsummary/countries?countrycriteria%5Bcountry%5D%5B%5D=UKR#

אתם יודעים מה הבעיה הכי גדולה?
שגם ארגוני הבריאות רואים את הגרפים האלה והם גם מבינים שמשהו במשוואה שלהם לא תקין. אך במקום להבין שהחיסון לא כזה יעיל. הם מחפשים אסטרטגיה חדשה שאומרת החיסון יעיל אבל לא באמת לכל החיים ולכן המבוגרים גם יצטרכו לחסן… לשם זה הולך חברים…

רוצים לבדוק חיסון אחר?
בבקשה…. בואו נסתכל על חיסון השעלת אותו מקבלים 6 פעמים עד כיתה ח'.
פה רואים בוודאות שהחיסון שווה למחט שמחדירה אותו!
ומדוע החצבת בכותרות כשרואים שהשעלת עולה על החצבת במספר מקרי ההדבקויות? כי הם יודעים שהחיסון לשעלת לא יעיל! הם פשוט לא יודו… הם רק ימליצו שוב להתחסן.

הנה… תראו מה קרה לאחרונה בארצות הברית. התפרצות שעלת… 100% מחוסנים

https://www.foxnews.com/health/whooping-cough-outbreak-texas-catholic-school?fbclid=IwAR2V3ICzW4mCcfwPPBig8QBm_NJfkEhHjQVZ3j35qh3_GOgFH-eCJ6Fjmzo

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s