הדברה - גלייפוסט·הון שלטון ומדיניות הבריאות·הנדסה גנטית·טבע סביבה ואקולוגיה·מיקרוביום - פרוביוטיקה·תעשיה מזהמת (אוויר/מים/אדמה)

מונסנטו – גלייפוסט – מיקרוביום

על הצרות של חברת מונסנטו בעקבות ההשלכות הבריאותיות של המוצרים אותם הם מייצרים, מקדמים ומשווקים (הדברה, הנדסה גנטית) כבר סיקרתי כאן.

גליפוסאט הוא הרכיב הפעיל של ה-Roundup והוא מהנפוצים לשימוש בחקלאות למיגור עשבים שוטים בעיקר לשימוש בגידולים מהונדסים, כגון סויה, תירס וקנולה מחוץ לאירופה. באירופה משתמשים בגלייפוסט בדרך כלל לייבוש יבולי דגנים (חיטה, שיבולת), שעועית וזרעים לפני הקציר.
הגלייפוסט עובד על עיכוב אנזים צמחי שנקרא EPSPS במסלול שנקרא שיקימטי (Shikimate pathway) שם נוצרות 3 חומצות אמינו חיוניות (פנילאלנין, טריפטופן וטירוזין) בלעדיהן הצמח מת.
הרכיב הזה נחשב על ידי הממסד לבטוח כי המסלול עליו עובד הגלייפוסט לא קיים בבעלי חיים ובני אדם, אבל דבר אחד הם פיספסו (הממציאים והרגולטורים). הוא כן קיים בחיידקים לרבות אלה הנקראים מועילים (מיקרוביום) גם בחרקים, גם בחיות בית וגם בבני אדם.

החברה הזו שקועה ותהיה שקועה בתביעות נראה לי עוד עשרות שנים או עד פשיטת רגל, מה שיבוא קודם.
עיקר התביעות הוא בגלל מגיע מכיוון של גרימת סרטן.
על כך עכשיו נוספות גם תביעות עקב פגיעת הגלייפוסט במיקרוביום של האדם, החרקים וחיות המשק לרבות פרות ותרנגולות.
לא שבעיות במיקרוביום הן מושוות לסרטן, אבל גם לכך השלכות רבות עליהן דיברתי הרבה (מחלות אוטואימוניות, בעיות קוגנטיביות, בעיות עיכול ועוד) וזה לאורך זמן גם יכול לייצר סרטן, אלצהיימר ושאר בעיות מהם מתים אנשים בטרם עת…
לכתבה המלאה (באנגלית) אפשר להכנס כאן:
המחקרים עליהם מבוססות התביעות הנוספות: [1] [2]

רוצים עוד דוגמה להון שלטון?

אחרי אותה פסיקת בית המשפט נגד מונסנטו' שהגליפוסט כן גרם לסרטן, מי יצא להגנתם ואמר שאינו גורם לכך?
ה- EPA שהוא המשרד להגנת הסביבה האמריקאי מתוך כתבה ממאי 2019

במחקר מנובמבר 20 שפורסם בג'ורנל Journal of Hazardous Materials מציגים חוקרים דרך שיטה ייחודית שנקראת bioinformatics  את האפשרות של פגיעת גליפוסט במיקרוביום המעיים. ובהתאם לכלי הזה הם מצאו ש-54% מחיידקי המעי רגישים לחומר הזה.

A conservative estimate from our results shows that 54% of species in the core human gut microbiome are sensitive to glyphosate

המטרה של המידע הזה הוא הבנה שריסוס זה רעל והוא פוגע גם באופן ישיר וגם דרך המיקרוביום. ולכן חשוב לא לצרוך את המזונות המרוססים והמהונדסים.
כל זה טוב ויפה על עצמנו… חשוב גם להעביר את המידע הזה הלאה כי מדובר פה גם בנזק אקולוגי עצום שישפיע וכבר משפיע על המגוון הביולוגי של הצומח ושל החרקים ושל החיות. וזה ישפיע על המזון העתידי!

התעשיות המזהמות השתלטו על כל חלקה טובה ואנחנו נמצאים בתקופה שאוטוטו לא ידעו ממה אנשים סובלים ומהם הגורמים העיקריים למוות בעולם המודרני.
האשמה תיפול על השמש.
האשמה תיפול על הפחמן הדו חמצני.
האשמה תיפול על הגנטיקה.
האשמה תיפול על האנשים.
האשמה תיפול על כל דבר מלבד על האשמים האמיתיים שמהווים פרגוד לחברות הענק, בינהם מוסדות הבריאות וההגנה על הסביבה הממשלתיות והעולמיות.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s