הנדסת אקלים

המוח המעוות שעומד מאחורי הנדסת אקלים

פעם כשהייתי טירון של החיים, הייתי מאוד מוקסם מההתפתחות הטכנולוגית. מחשבים, מחשבים ניידים, תוכנות חדשות שעושות את החיים הרבה יותר קלים ונוחים (windows). אפילו ביקשתי פעם להתקין אנטנה סלולארית כי לא היתה לי קליטה בבית (למזלי זה לא קרה ועברתי ספק)…
זה לא שאינני נעזר בטכנולוגיה גם היום, כמו ברגע זה שאני כותב במקלדת ה'לפטופ' שלי. אבל אני בהחלט הבנתי שיש פה גלגלי שיניים שמוליכים את כדור הארץ לאבדון, ויחד איתו את כל החיים על הפלנטה.
ביל גייטס שהיה פעם גאון הדור בעיניי, הפך לאחת הדמויות הכי שנויות במחלוקת על הפלנטה.
הכסף שלו קונה רעיונות שגורמים להרבה מחלוקות בעולם המדעי לגבי השלכות עתידיות (כולל זו המוצגת בסרטון).היום אני רוצה להסביר, ולא כמדען, אלא כבעל היגיון בריא טבעי ומודע.

טיפול סימפטומטי מעולם ולעולם לא יכול להיות דרך שמבריאה גוף!

לא משנה אם זה גוף של אדם או גוף של פלנטה.
לא יכול להיות שלוקחים ארוע אחד שמתרחש אחת לכמה שנים או עשורים, כמו התפרצות הר געש, שהיא אולי פתרון מסוים של הפלנטה לאזן את הסימפטום של עצמה, שקוראים לו "התחממות גלובלית" ומעכשיו להתחיל לעשות זאת בכל מקום בעולם וכל היום וכל הזמן. גם אם שנה אחר כך נרשמה ירידה של חצי מעלה בעולם כולו. כי מי שינשום את העשן של הר הגעש מקרוב, ימות על המקום. הכל שם זה מתכות כבדות וגזים מסוכנים.לפלנטה שלנו גם נטייה להוריד גשם אחרי אובך קשה גם בקיץ וגם אם אין ענן אחד בשמים. אז זה אומר שבכדי שיהיה יותר גשם ניצור אובך מלאכותי?!
יש לעולם יכולת לאזן את עצמו. הוא לא צריך התערבויות חיצוניות. בדיוק כמו שלגוף שלנו יש יכולת לאזן את עצמו.
איפה הבעיה אם כן?
הבעיה היא בדיוק עם אנשים כמו ביל גייטס, עם אנשים שיש להם הרבה כסף ורוצים לעשות "טוב" לאנושות. אבל למעשה הכסף שלהם מגיע מתעשיות שמזהמות את העולם ומייצרות את כל הבעיות הקיומיות על הפלנטה.
תעשיית הנפט – פלסטיק, דלקים
תעשיית החשמל
תעשית התרופות
תעשית כימיקלים
תעשית דשנים לחקלאות
תעשית הבקר והעופות.
כל אלה ואולי עוד כמה הן אלה שגורמות לעולם לנזקים שאולי (לא באמת ידוע) תורמים במשהו לדבר הזה שנקרא התחממות גלובלית, כי רוב הסיכויים, שמדובר רק באפיזודה שקוראת מדי פעם, ואנחנו נקלענו לתקופה הזו.

לחסום את השמש הוא אחד הרעיונות הכי שנויים במחלוקת!!! והכי מפחידים שיכולים להיות, כי אף אחד לא יודע את ההשלכות של התערבות כזו. ותהיו בטוחים שיהיו!!!

כמה השמש חשובה לבריאות האדם, החי והצומח!!! איך אפשר בכלל לחשוב על לחסום אותה???במקום לחסום את השמש תעזרו בה לאנרגיות מתחדשות שאינן מזהמות, או מזהמות הרבה פחות.
אפילו הטורבינות של הרוח נמצאו מזהמות גדולות. לכן אנרגיה סולרית היא הרבה יותר טובה וידידותית לסביבה.

אז למה זה לא קורה?!

זה כנראה קשור לכסף, זה כנראה קשור להון שלטון, וזה כנראה קשור לאגומניאקים שחושבים שהם בתפקיד של אלוהים!

https://thefreethoughtproject.com/geoengineering-mainstream-media/

למידע נוסף על הנדסת אקלים, שעד לא מזמן היתה משוייכת לקונספירטורים הזויים…

פרופסור אילן קורן מהמחלקה למדעי כדור הארץ במכון ויצמן, מסביר בצורה פשוטה את הפיזיקה של עננים, את נושא הגשם והיווצרות הטיפות. הוא עושה חיבור בין עננים, אקולוגיה, התחממות כדור הארץ, תפקיד האצות באוקינוסים ואיך האדם עושה דברים בלי לדעת מהן ההשלכות העתידיות, וכל שנשאר לו לעשות אחרכך זה לכבות שריפות של עצמו!!!
הוא מדבר על האירוסולים שקיימים באטמוספרה באופן טבעי. ושבריכוז מסוים הם גורמים להיווצרות עננים וגשם, כאשר המטרה היא החזרת חלק מהקרניים האולטרה סגולות לחלל ומניעה של פגיעה באצות להן גם חלק במערך האקולוגי והגנה על כדור הארץ. הוא גם מסביר, שיצירת עננים בדרך מלאכותית אולי מייצרת הגנה וגשם, אך גם מוסיפה חומרים מזהמים שפוגעים באיזון ומרעילים את כדור הארץ ואותנו…
אותם אירוסולים הם בעצם מולקולות של פחמן שחור ואבק וגם מולקולות שנוצרות כתוצאה מהתפרצות הרי געש. וכשהם בריכוז מסוים הם מייצרים עננים ולעננים יש תפקיד בהגנה על האטמוספרה ולא רק.
למעשה הוא ציין שהידע הקיים על מהות העננים, רחוק מלהיות ברור, ואחד הדברים שהכי מפחידים אותו זה ההתעסקות של המדע בתהליך היווצרות העננים בפרט ובעיסוק של שינוי האקלים בכלל. מה שמכונה הנדסת אקלים.
מדוע הוא מודאג?
כי אף אחד לא יודע איך הטבע יגיב
. ומתוך 200 השנים האחרונות בהן האדם השפיע על האקלים במכוון או לא במכוון (זיהום אוויר תעשייתי, כריתת יערות וכו'), הטבע תמיד השתנה בצורה כזו שנדרשה התערבות נוספת וחדשה וכל פעם הבעיה גדלה והתרחבה.

ותראו גם את הסרט הזה

מוזמנים להזין דוא"ל למטה כדי להישאר מעודכנים

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s