מערכת חיסון·סרטן ומניעה·צינון - שפעת

וירוס הורג? תאי סרטן שלפוחית השתן

למרות שיש אנשים שחושבים שיודעים הכל, ובזמן ויכוח הם יודעים בעיקר לזלזל ולהכפיש, אני לעולם לא אוותר…
אני ממוקד ומגיב (בכבוד) גם כשמזלזלים בי והנה שוב זה קורה…
היקום שולח לי מחקר שנותן לי עוד אוויר לנשימה, מלווה בצמרמורות והתרגשות.
זה לא משהו חדש מבחינתי, זה כבר ידוע שנים שוירוסים מטרתם איננה להרוג, כי אם לפרק את הרקמה שצריכה למות. אין דבר כזה וירוס רע, פשוט לא קיים!!
במחקר הבא שפורסם ביולי 2019 בג'ורנל הרפואי Clinical Cancer Research נמצא ששרשרת של וירוס של הצטננות חיסל תאי סרטן שלפוחית השתן ברמה כזו שלא נשארה שארית קטנה ממנו.
הוירוס הזה יכול ליצור מהפכה בטיפול לסוג הסרטן הזה. נצפתה ירידה ומוות של תאי הסרטן בכל המטופלים אחרי שבוע אחד של טיפול, לא נצפו תופעות לוואי משמעותיות, כך אמר הפרופסור לרפואה אונקולוגית Hardev Pandha

Coxsackievirus could help revolutionise treatment for this type of cancer. Reduction of tumour burden and increased cancer cell death was observed in all patients and removed all trace of the disease in one patient following just one week of treatment, showing its potential effectiveness. Notably, no significant side effects were observed in any patient.

באופן מסורתי וירוסים משויכים למחלות, אולם בסיטואציה הנכונה הם יכולים לשפר את הבריאות הכללית שלנו ולחסל תאי סרטן, וירוסים כאלה יכולים לשנות את דרך הטיפול בסרטן ואולי הם מהווים הסימן לחדול מטיפולים מקובלים כמו כימותרפיה, כך אמר ד"ר Nicola Annels

Traditionally viruses have been associated with illness however in the right situation they can improve our overall health and wellbeing by destroying cancerous cells. Oncolytic viruses such as the coxsackievirus could transform the way we treat cancer and could signal a move away from more established treatments such as chemotherapy."

ועל זה נאמר Yippee ki-ay, m&ther#^%ker

זה מדע אמיתי!!!

בראוו!!!

http://clincancerres.aacrjournals.org/content/early/2019/06/29/1078-0432.CCR-18-4022

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s